☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev
1
642
643
644
645
646
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 175969
Replies: 8293
Track Topic
Khaszas
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
8,282.00
#6431
Aug 7 2010 01:37am
sdgf ez mit jelent sry még noob vok jsp-n
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#6432
Aug 7 2010 01:40am
Quote (Khaszas @ Aug 7 2010 08:37am)
sdgf ez mit jelent sry még noob vok jsp-n
nézd meg a quote-ot, beleírtam az árakat a stat után
legkozelebb azert azt sem artana megirni hogy milyen realmen és core-on jatszol, de gondolom euscl
This post was edited by lacketto on Aug 7 2010 01:40am
Khaszas
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
8,282.00
#6433
Aug 7 2010 01:40am
uuu tényleg sry sry xD korán van még látom és köszi
hát úgy tudtam ha nem irok semmi ilyet akkor az alapértelmezett az europe softcore ladder
This post was edited by Khaszas on Aug 7 2010 01:42am
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#6434
Aug 7 2010 01:48am
Quote (Khaszas @ Aug 7 2010 08:40am)
uuu tényleg sry sry xD korán van még látom és köszi
hát úgy tudtam ha nem irok semmi ilyet akkor az alapértelmezett az europe softcore ladder
hát jó csak én 7 évből 5-öt HCztam, nekem meg az a default^^
szivesen
kompeti
Member
Posts: 2,655
Joined: Apr 20 2006
Gold
:
100.00
#6435
Aug 7 2010 02:19am
Sziasztok egy gyűrű mit ér?
EuScL
Jah és még van egy Magic Tiara
3 passive ama sk
30 faster run walk
Ha lyukasztok bele 3 soxos lesz?
This post was edited by kompeti on Aug 7 2010 02:22am
Csingacsguk
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold
:
0.00
#6436
Aug 7 2010 02:21am
Quote (kompeti @ Aug 7 2010 10:19am)
Sziasztok egy gyűrű mit ér?
http://img651.imageshack.us/img651/6804/ringew.jpg
EuScL
goldot.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#6437
Aug 7 2010 02:50am
Quote (kompeti @ Aug 7 2010 10:19am)
Sziasztok egy gyűrű mit ér?
http://img651.imageshack.us/img651/6804/ringew.jpg
EuScL
Jah és még van egy Magic Tiara
3 passive ama sk
30 faster run walk
Ha lyukasztok bele 3 soxos lesz?
a gyűrű semmit, a tiara pedig úgyszintén
kompeti
Member
Posts: 2,655
Joined: Apr 20 2006
Gold
:
100.00
#6438
Aug 7 2010 10:58am
Tudom, hogy nem ide való kérdés,de milyen CoH-ot érdemes venni smiternek? Dusk,Mp,Ap,Bp?
És mennyi az optimális ára?
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#6439
Aug 7 2010 11:00am
Quote (kompeti @ Aug 7 2010 04:58pm)
Tudom, hogy nem ide való kérdés,de milyen CoH-ot érdemes venni smiternek? Dusk,Mp,Ap,Bp?
És mennyi az optimális ára?
dusk, mer' az néz ki a legjobban!
30-40 fg egy ed/dura nélküli
SamLee
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold
:
6,160.00
#6440
Aug 7 2010 11:03am
ha azt akarod hogy jó def-je legyen, akkor ap-t veszel, mert az ugyanúgy light kategória, mint a dusk, de hatszázvalahányas def a max benne. dusk-hoz kevesebb erő kell, több marad vitality-re. egyébként tényleg nem jó helyen kérdezed
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
642
643
644
645
646
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact