d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1642643644645646830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Aug 7 2010 01:37am
sdgf ez mit jelent sry még noob vok jsp-n :D
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 7 2010 01:40am
Quote (Khaszas @ Aug 7 2010 08:37am)
sdgf ez mit jelent sry még noob vok jsp-n :D


nézd meg a quote-ot, beleírtam az árakat a stat után
legkozelebb azert azt sem artana megirni hogy milyen realmen és core-on jatszol, de gondolom euscl

This post was edited by lacketto on Aug 7 2010 01:40am
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Aug 7 2010 01:40am
uuu tényleg sry sry xD korán van még látom és köszi :)
hát úgy tudtam ha nem irok semmi ilyet akkor az alapértelmezett az europe softcore ladder

This post was edited by Khaszas on Aug 7 2010 01:42am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 7 2010 01:48am
Quote (Khaszas @ Aug 7 2010 08:40am)
uuu tényleg sry sry xD korán van még látom és köszi :)
hát úgy tudtam ha nem irok semmi ilyet akkor az alapértelmezett az europe softcore ladder


hát jó csak én 7 évből 5-öt HCztam, nekem meg az a default^^
szivesen
Member
Posts: 2,655
Joined: Apr 20 2006
Gold: 100.00
Aug 7 2010 02:19am
Sziasztok egy gyűrű mit ér?


EuScL


Jah és még van egy Magic Tiara
3 passive ama sk
30 faster run walk

Ha lyukasztok bele 3 soxos lesz?

This post was edited by kompeti on Aug 7 2010 02:22am
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Aug 7 2010 02:21am
Quote (kompeti @ Aug 7 2010 10:19am)
Sziasztok egy gyűrű mit ér?
http://img651.imageshack.us/img651/6804/ringew.jpg

EuScL


goldot.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 7 2010 02:50am
Quote (kompeti @ Aug 7 2010 10:19am)
Sziasztok egy gyűrű mit ér?
http://img651.imageshack.us/img651/6804/ringew.jpg

EuScL


Jah és még van egy Magic Tiara
3 passive ama sk
30 faster run walk

Ha lyukasztok bele 3 soxos lesz?


a gyűrű semmit, a tiara pedig úgyszintén
Member
Posts: 2,655
Joined: Apr 20 2006
Gold: 100.00
Aug 7 2010 10:58am
Tudom, hogy nem ide való kérdés,de milyen CoH-ot érdemes venni smiternek? Dusk,Mp,Ap,Bp?
És mennyi az optimális ára?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 7 2010 11:00am
Quote (kompeti @ Aug 7 2010 04:58pm)
Tudom, hogy nem ide való kérdés,de milyen CoH-ot érdemes venni smiternek? Dusk,Mp,Ap,Bp?
És mennyi az optimális ára?


dusk, mer' az néz ki a legjobban!
30-40 fg egy ed/dura nélküli
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Aug 7 2010 11:03am
ha azt akarod hogy jó def-je legyen, akkor ap-t veszel, mert az ugyanúgy light kategória, mint a dusk, de hatszázvalahányas def a max benne. dusk-hoz kevesebb erő kell, több marad vitality-re. egyébként tényleg nem jó helyen kérdezed :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1642643644645646830Next
Closed New Topic New Poll