Quote (CyberPunk666 @ Oct 24 2015 02:46pm)
Gazdasági informatikus? ^^
Mit akarsz majd csinálni vele?
Van olyan terület, ahol a gazdinfó jobb, mint egy info vagy gazd diploma?
ceo lenni
amugy e mellé ~~ 3. félév fele el akarok kezdeni intenziven programozni tanulni külön tanfolyamon, és akkor igy nézne ki:
msc alatt elmenni egy céghez (mint pld ahol apám fejes :~) ) programozni/gyakornokoskodni -> aztán ha tudok előrébb lépni akkor infos eu/bármilyen pályázatok vezetése aka tudnám, hogy milyen prgramozói képességek kellenek a megvalósításához, olyan embereket foglalkoztani 1-1 projektre (fél-2 éves projektek) akik arra a területre szakosodtak
Magamtol nem tudnám megcsiálni, de mivel lesz programozási ismeretem a kész dologba belelátok majd, hogy mennyire effektiv/azt csinálják.e amit én kértem
és a gazdasági rész meg ugye az egész "vezetés"/szervezés keretét adja
kicsit wacko lett a post de egész jól tudom mik a terveim
aztán majd alakul ha valami nem úgy jön ahogy akartam
This post was edited by subnyaralas on Oct 24 2015 06:51am