d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16416426436446454765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2015 06:29am
Faszom a latinba asd
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 24 2015 06:30am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 24 2015 01:29pm)
Faszom a latinba asd


Milyen erzes egy olyan nyelvet tanulni amit senki sem beszel? :^)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2015 06:37am
Quote (Karan2_Returned @ 24 Oct 2015 14:30)
Milyen erzes egy olyan nyelvet tanulni amit senki sem beszel? :^)


felemelő
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 24 2015 06:45am
Quote (Karan2_Returned @ 24 Oct 2015 14:30)
Milyen erzes egy olyan nyelvet tanulni amit senki sem beszel? :^)


Ghost
nomen est omen
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 24 2015 06:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 24 2015 02:29pm)
Faszom a latinba asd


faszom a minden másba asd

közgáz
számvitel
matek
rodai automat
háló1
oprendszer
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 24 2015 06:46am
Quote (subnyaralas @ 24 Oct 2015 14:45)
faszom a minden másba asd

közgáz
számvitel
matek
rodai automat
háló1
oprendszer


Gazdasági informatikus? ^^

Mit akarsz majd csinálni vele?
Van olyan terület, ahol a gazdinfó jobb, mint egy info vagy gazd diploma?
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 24 2015 06:51am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 24 2015 02:46pm)
Gazdasági informatikus? ^^

Mit akarsz majd csinálni vele?
Van olyan terület, ahol a gazdinfó jobb, mint egy info vagy gazd diploma?


ceo lenni

amugy e mellé ~~ 3. félév fele el akarok kezdeni intenziven programozni tanulni külön tanfolyamon, és akkor igy nézne ki:
msc alatt elmenni egy céghez (mint pld ahol apám fejes :~) ) programozni/gyakornokoskodni -> aztán ha tudok előrébb lépni akkor infos eu/bármilyen pályázatok vezetése aka tudnám, hogy milyen prgramozói képességek kellenek a megvalósításához, olyan embereket foglalkoztani 1-1 projektre (fél-2 éves projektek) akik arra a területre szakosodtak
Magamtol nem tudnám megcsiálni, de mivel lesz programozási ismeretem a kész dologba belelátok majd, hogy mennyire effektiv/azt csinálják.e amit én kértem
és a gazdasági rész meg ugye az egész "vezetés"/szervezés keretét adja

kicsit wacko lett a post de egész jól tudom mik a terveim
aztán majd alakul ha valami nem úgy jön ahogy akartam

This post was edited by subnyaralas on Oct 24 2015 06:51am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2015 06:52am
Quote (CyberPunk666 @ 24 Oct 2015 14:45)
Ghost
nomen est omen


in nomines patri es spiritus sancti
senatus populusque romanus
Quote (subnyaralas @ 24 Oct 2015 14:45)
faszom a minden másba asd

közgáz eZ
számvitel rák, de gazdinfósoknak eZ, tudom :D
matek maxiráki
rodai automat ez assetom mi
háló1 ezt se
oprendszer ezzel meg sokat szenvedett haverom


rated 8/8 m8
azért nem sajnállak ha nem haragszol :s

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 24 2015 06:54am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 24 2015 06:58am
Quote (subnyaralas @ 24 Oct 2015 14:51)
ceo lenni

amugy e mellé ~~ 3. félév fele el akarok kezdeni intenziven programozni tanulni külön tanfolyamon, és akkor igy nézne ki:
msc alatt elmenni egy céghez (mint pld ahol apám fejes :~) ) programozni/gyakornokoskodni -> aztán ha tudok előrébb lépni akkor infos eu/bármilyen pályázatok vezetése aka tudnám, hogy milyen prgramozói képességek kellenek a megvalósításához, olyan embereket foglalkoztani 1-1 projektre (fél-2 éves projektek) akik arra a területre szakosodtak
Magamtol nem tudnám megcsiálni, de mivel lesz programozási ismeretem a kész dologba belelátok majd, hogy mennyire effektiv/azt csinálják.e amit én kértem
és a gazdasági rész meg ugye az egész "vezetés"/szervezés keretét adja

kicsit wacko lett a post de egész jól tudom mik a terveim
aztán majd alakul ha valami nem úgy jön ahogy akartam



Egy csomóan elvégzik az infót és nem látnak bele semennyire xd.

Egyébként így utólag visszagondolva az durva, hogy mennyire látszott már egy félév alapján, hogy kiből lehet valaki a csoportból.


Hova iratkoztál be egyébként? Inkább infós vagy inkább gazdos lesz?

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 24 2015 06:59am
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 24 2015 07:01am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 24 2015 02:58pm)
Egy csomóan elvégzik az infót és nem látnak bele semennyire xd.

Egyébként így utólag visszagondolva az durva, hogy mennyire látszott már egy félév alapján, hogy kiből lehet valaki a csoportból.


Hova iratkoztál be egyébként? Inkább infós vagy inkább gazdos lesz?


bgf

inkább gazdos overall, de hálóbol meg oprendszerből pld kurvajó tanárunk van, ha matekbol nem bukok szarrá és jó prog tanárt tudok kifogni akkor simán lehet jó
Go Back To Magyar Topic List
Prev16416426436446454765Next
Add Reply New Topic New Poll