d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1641642643644645830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 6 2010 02:15pm
Quote (Oberon_os @ 6 Aug 2010 18:35)
Ofc lehet, ez a max ami maxdam lehet gc-n. ^_^ lc-n 8, sc-n 4 a max.


sc-n nem 3 a max dam?

régen diablóztam már,lehet tévedek,csak érdekel.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 6 2010 02:17pm
Quote (H4xooR @ Aug 6 2010 10:15pm)
sc-n nem 3 a max dam?

régen diablóztam már,lehet tévedek,csak érdekel.


én is így tudom, bár zizi ha 7et mond én azt is elhiszem neki
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 6 2010 02:57pm
Quote (H4xooR @ Aug 6 2010 09:15pm)
sc-n nem 3 a max dam?

régen diablóztam már,lehet tévedek,csak érdekel.


4 de az mar nem kaphat hasznos addot (life, mf stb)

This post was edited by lacketto on Aug 6 2010 02:57pm
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Aug 6 2010 03:07pm
Quote (fahrii @ 6 Aug 2010 20:17)
én is így tudom, bár zizi ha 7et mond én azt is elhiszem neki


Ez jóóó :D Ezt a hozzászólást ha facebook szerű lenne jsp akkor lájkolnám, nagyon :DDDDDDD
de neki én is elhinném...:D


amúgy:

lvl40-2dex-26def sc-t használ valamilyen kari? ha igen akkor mennyi lehet?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 6 2010 03:10pm
Quote (atek555 @ Aug 6 2010 10:07pm)
Ez jóóó :D Ezt a hozzászólást ha facebook szerű lenne jsp akkor lájkolnám, nagyon :DDDDDDD
de neki én is elhinném...:D


amúgy:

lvl40-2dex-26def sc-t használ valamilyen kari? ha igen akkor mennyi lehet?


KRISO TE ÁLLAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Aug 6 2010 03:14pm
Quote (lacketto @ 6 Aug 2010 21:10)
KRISO TE ÁLLAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


mi van??? :D
ezt nem értem....:S :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 6 2010 03:35pm
Quote (fahrii @ 6 Aug 2010 21:17)
én is így tudom, bár zizi ha 7et mond én azt is elhiszem neki


^_^
fine small charm of craftsmamship: +1-3 maxdam 10-20AR a fine prefixtől, és +1 maxdam a craftsmantól. Így lehet akár 4 maxdam 10-20AR sc is. De craftsmanship helyett sokkal jobb sufixok vannak, pl life/frw sokkal hasznosabb mint +1 max, de 5 fhr is jobb lehet.

Quote (atek555 @ 6 Aug 2010 22:07)
Ez jóóó :D Ezt a hozzászólást ha facebook szerű lenne jsp akkor lájkolnám, nagyon :DDDDDDD
de neki én is elhinném...:D


amúgy:

lvl40-2dex-26def sc-t használ valamilyen kari? ha igen akkor mennyi lehet?


kétlem. BvB szokott life/def sc-t használni esetenként, de azt sem nagyon erőltetik, 2 dex meg 8 lifeal egyenértékű, ami nagyon karcsú.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 6 2010 03:38pm
Quote (pruf @ 6 Aug 2010 20:41)
Édibédi vagy de haszontalan is, nem kérdeztem volna ha megtaláltam volna a régebbi Offerek között.


hoppáhoppá, én leltem egyet ahol 20é árulja egy csávó. Ez persze nem biztos hogy a valós ár, de azt én nem tudhatom.

amúgy ráírhatsz ezekre is, ők keresik:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46650395&f=170&o=10
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46671262&f=170&o=0
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Aug 7 2010 01:30am
Sziasztok kéne nekem 1 kis érték becslés szerintetek melyik torch mennyit ér ?
sosoT 15/19
babaT 12/18
babaT 17/12
babaT 15/14
necroT 18/14
necroT 12/20
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 7 2010 01:32am
Quote (Khaszas @ Aug 7 2010 08:30am)
Sziasztok kéne nekem 1 kis érték becslés szerintetek melyik torch mennyit ér ?
sosoT 15/19 ~30-40
babaT 12/18 5
babaT 17/12 5
babaT 15/14  5
necroT 18/14  5
necroT 12/20 10


sdgf
Go Back To Magyar Topic List
Prev1641642643644645830Next
Closed New Topic New Poll