d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1640641642643644799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 5 2014 04:32am
Quote (TuskesVanek @ 5 Aug 2014 12:24)
szerintem ő is így van ezzel

több hónap pizzakóla bőven megér pár patront a szájába :D


Szerintem 40k 1-3 nap alatt elmegy neki pizzára és kólára.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 5 2014 04:32am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:35am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 5 2014 10:32am)
Szerintem 40k 1-3 nap alatt elmegy neki pizzára és kólára.


és itt a kólán van a hangsúly
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 04:37am
eros antonia, erdelyi monika, hernadi (mondjuk ot inkabb ugy 10 evvel ezelott), oket bevallalnam ilyen idosebb celebbek kozul :D

ordog nora meg toszodjon meg hogy levagatta a hajat

This post was edited by Fej on Aug 5 2014 04:37am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:38am
Quote (Fej @ Aug 5 2014 10:37am)
eros antonia, erdelyi monika, hernadi (mondjuk ot inkabb ugy 10 evvel ez elott), oket bevallalnam ilyen idosebb celebbek kozul :D

ordog nora meg toszodjon meg hogy levagatta a hajat


meg aki a hernádi helyén ül most azt is mi a neve ábel anita
nekem tetcik a rövid haj
ne lobogjon
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:39am
uh meg a schell judit még vmiért nekem ilyen izém őt is nagyon
pedig actually nem látom max 7/10 nek de vmi van az arcával ami megfog
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2014 05:49am
Hat orosz barbit meg lattam irl valahol, azert o eleg top tier volt. De ennek kb 5-6 eve..
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 06:05am
Quote (Baleee @ Aug 5 2014 11:49am)
Hat orosz barbit meg lattam irl valahol, azert o eleg top tier volt. De ennek kb 5-6 eve..


azota csak jobb lett :o)
dögös bögyös harmincötös
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 5 2014 06:17am
Quote (Baleee @ 5 Aug 2014 13:49)
Hat orosz barbit meg lattam irl valahol, azert o eleg top tier volt. De ennek kb 5-6 eve..


kit?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2014 07:01am
Quote (RRC @ 5 Aug 2014 14:17)
kit?


cyka barbi

Quote (Senee @ 5 Aug 2014 14:05)
azota csak jobb lett :o)
dögös bögyös harmincötös


ragugeleztem
true
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 02:45pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1640641642643644799Next
Add Reply New Topic New Poll