d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1639640641642643799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 03:05am
Quote (Baleee @ 5 Aug 2014 08:48)
Kurvara nem tudom sajnalni, kivancsi lennek a csavo hogy elte meg ezt a dolgot.


Quote (Fej @ 5 Aug 2014 08:54)
en is kivancsi lennek, hogy elned meg ha lilara vernem az arcod


ez
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2014 03:07am
Quote (Baleee @ 5 Aug 2014 08:48)
Kurvara nem tudom sajnalni, kivancsi lennek a csavo hogy elte meg ezt a dolgot.


lehetnél balage is
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 5 2014 03:48am
Quote (Akizk @ Aug 4 2014 09:46am)
megint fent van rosszlényokon, megkérdeztem tőle mennyi 1 óra :D


445 levél, 445 olvasatlan.
6 napja járt itt.

sokaig fog tartani mire válaszol
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 5 2014 04:16am
Quote (Fej @ 4 Aug 2014 10:50)
es mennyi?


nem válaszolt, én is kb 40et hallottam, de nekem se kéne, tök lepukkant :D
mondjuk régen se jött be, olyan löttyedt + műnő

Quote (lacketto @ 5 Aug 2014 11:48)
445 levél, 445 olvasatlan.
6 napja járt itt.

sokaig fog tartani mire válaszol



lol ezt nem is néztem :D

sztem el se olvassa

This post was edited by Akizk on Aug 5 2014 04:17am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 04:18am
Quote (Akizk @ 5 Aug 2014 11:16)
nem válaszolt, én is kb 40et hallottam, de nekem se kéne, tök lepukkant :D
mondjuk régen se jött be, olyan löttyedt + műnő


+nyavog mint vmi kibaszott idiota

amugy 40k nevetseges, lenyegeben egy utolso cigany is lekurhatja
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:21am
Quote (Akizk @ Aug 5 2014 10:16am)
nem válaszolt, én is kb 40et hallottam, de nekem se kéne, tök lepukkant :D
mondjuk régen se jött be, olyan löttyedt + műnő


amikor abba a pirosfoteles castingba szerepelt akkor azért még jó volt



Quote (Fej @ Aug 5 2014 10:18am)
+nyavog mint vmi kibaszott idiota

amugy 40k nevetseges, lenyegeben egy utolso cigany is lekurhatja


40k-ér engem is bárki lekúrhatna X:D:XFg
abból 2-3 hónapig pizzakólázgatok
1 órás dugásért omg az rohadt jó deal

This post was edited by Senee on Aug 5 2014 04:23am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 04:24am
Quote (Senee @ Aug 5 2014 11:21am)
amikor abba a pirosfoteles castingba szerepelt akkor azért még jó volt





40k-ér engem is bárki lekúrhatna X:D:XFg
abból 2-3 hónapig pizzakólázgatok
1 órás dugásért omg az rohadt jó deal


szerintem ő is így van ezzel

több hónap pizzakóla bőven megér pár patront a szájába :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:25am
Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 10:24am)
szerintem ő is így van ezzel

több hónap pizzakóla bőven megér pár patront a szájába :D


akkor miért nem válaszolgat
egy levelet se néz meg

vagy kirakott telszámot is
mert akkor gondolom azon is csinálnak neki bőven programot
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 5 2014 04:27am
Quote (Fej @ 5 Aug 2014 12:18)
+nyavog mint vmi kibaszott idiota

amugy 40k nevetseges, lenyegeben egy utolso cigany is lekurhatja


mint minden más ribancot :D de gondolom mondhat nemet, ha nagyon NN a kliens, max szétverik a fejét +szétbasszák, és még pénzt se kap :d

de tény h fele ennyiért vannak nála 20x szebbek és fiatalabbak :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:30am
Quote (Akizk @ Aug 5 2014 10:27am)
mint minden más ribancot :D de gondolom mondhat nemet, ha nagyon NN a kliens, max szétverik a fejét +szétbasszák, és még pénzt se kap :d

de tény h fele ennyiért vannak nála 20x szebbek és fiatalabbak :D


de azok nem celebek
sokkal másabb feeling lehet celebbel abszni

én pl duknam kiszel tündét is 4thelulz

sarka katát ördög nórit meg azt a vmien barbit uh az naon izgat asszem orosz barbi ilyen vörös csöscös
Go Back To Magyar Topic List
Prev1639640641642643799Next
Add Reply New Topic New Poll