d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev16364656667172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 29 2016 03:22pm
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 10:03pm)
no offense, de ez elég szarul hangzik
mármint érted, te így 'beesel az utcáról' és te vezesd az embereket?
nem akarom elképzelni, hogy ők milyenek lehetnek
aztán kitudja, lehet valami 11/10 leader veszett el benned és jól fog elsülni



Kivéve hogy krisznek nem nulla szakmai tapasztalata van, és amúgy is egy vatkan
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2016 03:32pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 29 2016 10:04pm)
szerintem ezeket a kis történeteket meg amit "neki mondtak" csak így kitalálja magában, vagy álmodja
mikor régen dotáztunk együtt akkor is gyakran csinál ilyesmiket ingame, meg nem történt dolgokról beszélt meg hasonlók
aztán ki tudja, ez a kevésbé valószínűbb, de lehetséges hogy szerencséje volt párszor munkával kapcsolatban aztán vlmi igaz is belőle


?

Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 10:03pm)
no offense, de ez elég szarul hangzik
mármint érted, te így 'beesel az utcáról' és te vezesd az embereket?
nem akarom elképzelni, hogy ők milyenek lehetnek
aztán kitudja, lehet valami 11/10 leader veszett el benned és jól fog elsülni


Szerintem is hülye ötlet, mivel fingom sincs semmiröl, meg probaltam nem beleavatkozni a ceg politikajaba, mivel en sem tartom helyesnek hogy nalam 20-30 evvel idösebb ferfiaknak mondom meg mi a tuti.
Ugy vettek föl hogy összesen ket ember voksolt mellettem a 11-böl, es megigertek a csapatnak hogy megtanitanak mindent amit nem tudok, viszont ebböl az lett hogy egy bonyolult projekten dolgozok, immaron kettesben egy masik devvel mert mindenki lelecelt.
Emelle meg kerestünk egy uj workflowot a designerek es devek könnyü együttdolgozasara, es mondtam en is szeretnek bemutatni valamit, ugy nez ki azt fogjuk csinalni amit en mutattam be. Ez a ket ok amiert mindenki megbizik bennem.

Es egyebkent nem az egesz cegröl van szo, hanem csak egy 9 emberes csapatrol (es meg egyre többen mennek el), amiben ugy all a helyzet hogy kialakultak 2-3 fös klikkek es mindenki masokat hibaztat hogy miert van a csapat egy eve minuszban.
A scrum master egy ~50 eves ember, mondta hogy pont kapora jön egy ilyen fiatal talpraesett ember mint en a csapatba, mert en mindenkivel joban vagyok a csapatbol es adnak a velemenyemre.

Mondjuk ebböl csak annyi lett egyelöre hogy en moderalom a csapati heti üleset, es jol esik hogy megbiznak bennem, de a hatalmas masterplanem annyibol all csak hogy megvaltoztatom a csapat nevet, mert a bazinga nagyon triggerel.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 29 2016 03:38pm
teljesen mind1 mit kezdek az életemmel, olyan sikeres mint krisz, gurke, jarabek sose lehetek szal kb nyugodtan megnezhetnem a vonatot szemből

This post was edited by rapiddani on Aug 29 2016 03:39pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2016 03:44pm
Quote (rapiddani @ Aug 29 2016 09:38pm)
teljesen mind1 mit kezdek az életemmel, olyan sikeres mint krisz, gurke, jarabek sose lehetek szal kb nyugodtan megnezhetnem a vonatot szemből


én nem tudom hogy kerülhettem a listára, de nagyon megtisztelő
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 29 2016 03:46pm
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 09:44pm)
én nem tudom hogy kerülhettem a listára, de nagyon megtisztelő


Tudtommal te is világot megvaltasz a programozasoddal, nélkülözhetetlen vagy, es mar nem tudod hova menj dolgozni annyira kellesz a világnak


de akkor csapjuk a csapathoz kemet is
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 29 2016 03:53pm
Quote (rapiddani @ Aug 29 2016 10:38pm)
teljesen mind1 mit kezdek az életemmel, olyan sikeres mint krisz, gurke, jarabek sose lehetek szal kb nyugodtan megnezhetnem a vonatot szemből


eléd, vagy mögéd állhatok?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2016 04:06pm
Quote (rapiddani @ Aug 29 2016 10:38pm)
teljesen mind1 mit kezdek az életemmel, olyan sikeres mint krisz, gurke, jarabek sose lehetek szal kb nyugodtan megnezhetnem a vonatot szemből


Amikor szenvedtem elesbemenet elött azt oldallal akkor kb napi szinten ittam magamat hullara hogy ne örüljek bele, es mar megint közeledik a hataridö, ugyhogy szivesen cserelnek veled.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2016 04:29pm
Quote (rapiddani @ Aug 29 2016 09:46pm)
Tudtommal te is világot megvaltasz a programozasoddal, nélkülözhetetlen vagy, es mar nem tudod hova menj dolgozni annyira kellesz a világnak


de akkor csapjuk a csapathoz kemet is


huh
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2016 05:40pm
Quote (jarabekg @ 29 Aug 2016 23:53)
eléd, vagy mögéd állhatok?


Becsatlakoznék én is
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 29 2016 11:27pm
Quote (rapiddani @ 29 Aug 2016 23:38)
teljesen mind1 mit kezdek az életemmel, olyan sikeres mint krisz, gurke, jarabek sose lehetek szal kb nyugodtan megnezhetnem a vonatot szemből


:DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev16364656667172Next
Add Reply New Topic New Poll