Quote (sylke @ 14 Mar 2013 21:00)
letörölted a kutyádrol a képeket?
nincs olyan jó fényképezőgépem, amivel méretes képeket tudnék csinálni.
Quote (GoreKnight9 @ 14 Mar 2013 21:00)
te meg mindig itt baszod a tobbiek agyat?
sokaknak nem csak az agyát baszom