d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1636465666778Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2013 01:27am
Quote (cowding @ 28 Apr 2013 09:19)
Far shive


:(
pedig pont egy szinten vagyok veled
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 28 2013 01:28am
Quote (fahrii @ Apr 28 2013 09:27am)
:(
pedig pont egy szinten vagyok veled


Mért vagy máshol? :c régen amikor játszottunk mesh, karan, balu meg mindenki far shivera kezdett
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2013 01:42am
Quote (cowding @ 28 Apr 2013 09:28)
Mért vagy máshol? :c régen amikor játszottunk mesh, karan, balu meg mindenki far shivera kezdett


Nemtom mar miert itt kezdtem.
De amugy barmikor tudok questelni szal tolhatnank majd.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 28 2013 04:25am
Quote (fahrii @ Apr 28 2013 08:42am)
Nemtom mar miert itt kezdtem.
De amugy barmikor tudok questelni szal tolhatnank majd.


bármikor lehet accot migrálni is
1 hét CD van rajta
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2013 07:29am
Quote (Eoghan @ 28 Apr 2013 12:25)
bármikor lehet accot migrálni is
1 hét CD van rajta


barmikor, jah
toredeke annyi aranyam sincs amennyibe kerul migralni
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 28 2013 08:27am
Quote (fahrii @ Apr 28 2013 02:29pm)
barmikor, jah
toredeke annyi aranyam sincs amennyibe kerul migralni


jahogyazmár nem ingyenes mint az nemrégiben még volt :O
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 02:22am
megyünk siegere :DDDDDDDDD




This post was edited by cowding on May 2 2013 02:24am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 02:54am


Vissza kellett őket hozni, mert megtámadták SM-et :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 09:27am
akkor majd blogolok magamnak
találtam egy petet magamnak
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2013 11:28am
Quote (cowding @ 2 May 2013 17:27)
akkor majd blogolok magamnak
találtam egy petet magamnak
http://3.ii.gl/Z65eaq.png


Erre még emlékszem! :D
Meghaltam ott vagy 5x
Go Back To Magyar Topic List
Prev1636465666778Next
Add Reply New Topic New Poll