Quote (jarabekg @ 12 Sep 2012 14:47)
tudom hogy fan made, de ez tényleg kizárja, hogy jó legyen?
A rajzok nem szépek, vagy a storyvezetés nem lett jó?
Tizenvalahány chapter ha jól emlékszem szóval gyorsan végzel vele, sokat nem veszthetsz, csak ne várj tőle sokat semmilyen szinten, mediocre az egész.
csapágy csapágy
This post was edited by Rawen on Sep 12 2012 06:58am