d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev16364656667198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 8 2012 04:31pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 9 2012 10:08am

Nevettem.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 12 2012 06:39am
A viasat 6-on elkezdték újra adni a dragon ball z-t :))
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2012 06:40am
Quote (jarabekg @ 12 Sep 2012 14:39)
A viasat 6-on elkezdték újra adni a dragon ball z-t :))


Múlt hét elején láttam egy fél részt, nevettem :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 12 2012 06:42am
Quote (Rawen @ Sep 12 2012 01:40pm)
Múlt hét elején láttam egy fél részt, nevettem :D


inb4 nem a best anime evar
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2012 06:43am
Quote (jarabekg @ 12 Sep 2012 14:42)
inb4 nem a best anime evar


Igazából a Z egy szemét de a nosztalgiafaktor miatt nem szokás leszólni. DB>>>>>>>>Z>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>GT
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 12 2012 06:45am
Quote (Rawen @ Sep 12 2012 01:43pm)
Igazából a Z egy szemét de a nosztalgiafaktor miatt nem szokás leszólni. DB>>>>>>>>Z>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>GT


akartam már kérdezni, hogy az af mangát érdemes-e elolvasni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2012 06:46am
Quote (jarabekg @ 12 Sep 2012 14:45)
akartam már kérdezni, hogy az af mangát érdemes-e elolvasni


Fan-made. Ezzel mindent elmondtam szerintem.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 12 2012 06:47am
Quote (Rawen @ Sep 12 2012 01:46pm)
Fan-made. Ezzel mindent elmondtam szerintem.


tudom hogy fan made, de ez tényleg kizárja, hogy jó legyen?

A rajzok nem szépek, vagy a storyvezetés nem lett jó?

This post was edited by jarabekg on Sep 12 2012 06:48am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2012 06:58am
Quote (jarabekg @ 12 Sep 2012 14:47)
tudom hogy fan made, de ez tényleg kizárja, hogy jó legyen?

A rajzok nem szépek, vagy a storyvezetés nem lett jó?


Tizenvalahány chapter ha jól emlékszem szóval gyorsan végzel vele, sokat nem veszthetsz, csak ne várj tőle sokat semmilyen szinten, mediocre az egész.
csapágy csapágy

This post was edited by Rawen on Sep 12 2012 06:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16364656667198Next
Add Reply New Topic New Poll