d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev163646566671468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 12 2012 01:19pm
Quote (Inakwo @ Apr 12 2012 08:13pm)
kit választottak meg? őt kinevezték még hozzá Orbán
nem kellett választani..


ja azt hittem orbánról van szó
dekoncentrált vagyok
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 16 2012 01:58pm
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Apr 17 2012 04:07am
nem is tudom hova tegyem pontosan, de ide talán valamivel életrevalóbb társaság néz be
http://fenteslent.blog.hu/2012/04/17/vasuti_jaratritkitas_gondolkodjunk_mielott_rinyalunk

kb első vállalható vélemény az általános hurrdurr kell a vonat! ellen
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 17 2012 04:11am
http://hirek.msn.mainap.hu/itthon/elbukhato-a-tappenz-egyszerubb-lesz-kirugni-a-betegeket-13223/

mi lesz itt október 23-án?

This post was edited by Flutter on Apr 17 2012 04:14am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 17 2012 04:39am
Quote (Flutter @ 17 Apr 2012 12:11)


Hihetetlen de ha igy halad a kormány el tudom képzelni hogy az MSZP nyeri a választásokat.

Vagy Fidesz - Jobbik koalicio ? :DDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 17 2012 04:40am
Quote (josheide @ 17 Apr 2012 11:39)
Hihetetlen de ha igy halad a kormány el tudom képzelni hogy az MSZP nyeri a választásokat.

Vagy Fidesz - Jobbik koalicio ? :DDD


az a baj, hogy én is...

Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Apr 17 2012 04:55am
Quote (josheide @ Apr 17 2012 11:39am)
Hihetetlen de ha igy halad a kormány el tudom képzelni hogy az MSZP nyeri a választásokat.

Vagy Fidesz - Jobbik koalicio ? :DDD


Én lassan már egy forradalmat vagy puccsot is el tudnék képzelni.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 17 2012 06:38am
Quote (josheide @ 17 Apr 2012 12:39)
Hihetetlen de ha igy halad a kormány el tudom képzelni hogy az MSZP nyeri a választásokat.

Vagy Fidesz - Jobbik koalicio ? :DDD


fidesz-jobbik koalíció több ponton is megbotlana szerintem, egyrészt ugye a szavazóbázisuk nagy része nem szavazna a pártjára, ha frakcióra lépnének, meg ugye jó nagy hitelvesztéssel járna mindkét párt részéről, bár mo-n már nem sok mindenen csodálkoznék... a másik balhés pont az eu-val való együttműködésnél merülne fel, nem tudom mennyire szívesen tárgyalnának nyíltan eu-ellenes és (néha nem is) burkoltan antiszemita / rassista párttal, bár lehet van rá példa, de nem tudok róla.

szerintem egyszerűen a fidesz fog nyerni, hacsak nem kezd el bajnai, vagy valami hasonló kaliberű ellenzéki politikus sürgősen csinálni valamit...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 17 2012 06:39am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 Apr 2012 14:38)
fidesz-jobbik koalíció több ponton is megbotlana szerintem, egyrészt ugye a szavazóbázisuk nagy része nem szavazna a pártjára, ha frakcióra lépnének, meg ugye jó nagy hitelvesztéssel járna mindkét párt részéről, bár mo-n már nem sok mindenen csodálkoznék... a másik balhés pont az eu-val való együttműködésnél merülne fel, nem tudom mennyire szívesen tárgyalnának nyíltan eu-ellenes és (néha nem is) burkoltan antiszemita / rassista párttal, bár lehet van rá példa, de nem tudok róla.

szerintem egyszerűen a fidesz fog nyerni, hacsak nem kezd el bajnai, vagy valami hasonló kaliberű ellenzéki politikus sürgősen csinálni valamit...


Jó de ha a fidesz egyedül nem szerez elég szavazatot hogy kormányozzon akkor mi lesz? Minority governmnet ?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 17 2012 06:44am
Quote (josheide @ 17 Apr 2012 14:39)
Jó de ha a fidesz egyedül nem szerez elég szavazatot hogy kormányozzon akkor mi lesz? Minority governmnet ?


új választási rendszerrel elérték, hogy a legnépszerűbb pártnak sokkal könnyebb legyen többséget szereznie, meg ráadásul több helyen úgy alakították a választókörzetek határait is, hogy ahol jellemzően fideszesek győztek 1ből lett 2, ahol meg szocik, ott 2ből 1...

tehát imo meglesz a többségük, bár ugye 2 év alatt sok minden történhet
Go Back To Magyar Topic List
Prev163646566671468Next
Add Reply New Topic New Poll