Quote (josheide @ 17 Apr 2012 12:39)
Hihetetlen de ha igy halad a kormány el tudom képzelni hogy az MSZP nyeri a választásokat.
Vagy Fidesz - Jobbik koalicio ? :DDD
fidesz-jobbik koalíció több ponton is megbotlana szerintem, egyrészt ugye a szavazóbázisuk nagy része nem szavazna a pártjára, ha frakcióra lépnének, meg ugye jó nagy hitelvesztéssel járna mindkét párt részéről, bár mo-n már nem sok mindenen csodálkoznék... a másik balhés pont az eu-val való együttműködésnél merülne fel, nem tudom mennyire szívesen tárgyalnának nyíltan eu-ellenes és (néha nem is) burkoltan antiszemita / rassista párttal, bár lehet van rá példa, de nem tudok róla.
szerintem egyszerűen a fidesz fog nyerni, hacsak nem kezd el bajnai, vagy valami hasonló kaliberű ellenzéki politikus sürgősen csinálni valamit...