☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
63
64
65
66
67
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 588446
Replies: 50000
Track Topic
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#641
Oct 5 2011 01:35am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2011 10:54pm)
BME- Buli Minden Este ^^
mi jót kellene éjfélkor a fejedbe verni? Ilyenkor nem lehet semmi használható tudást már felvenni.
hogyne lehetne, én este tanultam mindig ... vagyis este jobban mondogattam, hogy "tanulni kéne"
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#642
Oct 5 2011 03:48am
Quote (beni @ 5 Oct 2011 09:35)
hogyne lehetne, én este tanultam mindig ... vagyis este jobban mondogattam, hogy "tanulni kéne"
Este sokkal jobban fog az agyam, reggel vagyok használhatatlan..
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#643
Oct 5 2011 03:49am
Quote (ecneB @ 5 Oct 2011 10:48)
Este sokkal jobban fog az agyam, reggel vagyok használhatatlan..
same here
életemben nem tanultam még délelőtt. max verset óra előtt általánosban
kuzdithom
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
15.00
#644
Oct 5 2011 03:50am
Quote (Aston @ Oct 5 2011 09:49am)
same here
életemben nem tanultam még délelőtt. max verset óra előtt általánosban
én is ehhez a táborhoz tartozom
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#645
Oct 5 2011 04:00am
Quote (ecneB @ 5 Oct 2011 10:48)
Este sokkal jobban fog az agyam, reggel vagyok használhatatlan..
pedig sokan azt mondják hogy kelés után fog a legjobban az agy
nem tom miért
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#646
Oct 5 2011 04:09am
Quote (Inakwo @ 5 Oct 2011 12:00)
pedig sokan azt mondják hogy kelés után fog a legjobban az agy
nem tom miért
azér kell átaludni a napot, majd éjjel tanulni
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#647
Oct 5 2011 04:10am
Felkelés után 1 órán keresztül használhatatlan vagyok, kb. bármire. Kávé, wc, zuhi, reggeli aztán hadd szóljon a nap.
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#648
Oct 5 2011 04:11am
Quote (ecneB @ 5 Oct 2011 11:10)
Felkelés után 1 órán keresztül használhatatlan vagyok, kb. bármire. Kávé, wc, zuhi, reggeli aztán hadd szóljon a hon.
igen
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#649
Oct 5 2011 05:09am
kandó win:
villanytanon szúrtam ki a csajt, ^^
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#650
Oct 5 2011 05:11am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Oct 2011 12:09)
kandó win:
villanytanon szúrtam ki a csajt, ^^
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc3/28339_1270718736249_1478301372_30628892_2695186_n.jpg
hogy jött kia konyhábol
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
63
64
65
66
67
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact