d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev163646566675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 5 2011 01:35am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2011 10:54pm)
BME- Buli Minden Este ^^

mi jót kellene éjfélkor a fejedbe verni? Ilyenkor nem lehet semmi használható tudást már felvenni.


hogyne lehetne, én este tanultam mindig ... vagyis este jobban mondogattam, hogy "tanulni kéne"
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 5 2011 03:48am
Quote (beni @ 5 Oct 2011 09:35)
hogyne lehetne, én este tanultam mindig ... vagyis este jobban mondogattam, hogy "tanulni kéne"


Este sokkal jobban fog az agyam, reggel vagyok használhatatlan..
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 5 2011 03:49am
Quote (ecneB @ 5 Oct 2011 10:48)
Este sokkal jobban fog az agyam, reggel vagyok használhatatlan..


same here
életemben nem tanultam még délelőtt. max verset óra előtt általánosban
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Oct 5 2011 03:50am
Quote (Aston @ Oct 5 2011 09:49am)
same here
életemben nem tanultam még délelőtt. max verset óra előtt általánosban


én is ehhez a táborhoz tartozom
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 5 2011 04:00am
Quote (ecneB @ 5 Oct 2011 10:48)
Este sokkal jobban fog az agyam, reggel vagyok használhatatlan..


pedig sokan azt mondják hogy kelés után fog a legjobban az agy

nem tom miért
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 5 2011 04:09am
Quote (Inakwo @ 5 Oct 2011 12:00)
pedig sokan azt mondják hogy kelés után fog a legjobban az agy

nem tom miért


azér kell átaludni a napot, majd éjjel tanulni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 5 2011 04:10am
Felkelés után 1 órán keresztül használhatatlan vagyok, kb. bármire. Kávé, wc, zuhi, reggeli aztán hadd szóljon a nap.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 5 2011 04:11am
Quote (ecneB @ 5 Oct 2011 11:10)
Felkelés után 1 órán keresztül használhatatlan vagyok, kb. bármire. Kávé, wc, zuhi, reggeli aztán hadd szóljon a hon.


igen
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 5 2011 05:09am
kandó win:
villanytanon szúrtam ki a csajt, ^^

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 5 2011 05:11am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Oct 2011 12:09)
kandó win:
villanytanon szúrtam ki a csajt, ^^

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc3/28339_1270718736249_1478301372_30628892_2695186_n.jpg


hogy jött kia konyhábol
Go Back To Magyar Topic List
Prev163646566675001Next
Closed New Topic New Poll