Quote (banyek @ 31 Jul 2010 13:36)
nocare topic, leszaromság van, pont azért ez a téma, hogy ide bármi jöhet, amit mást nem érdekelhet..
..de neked itt is ki kell ragadni a hozzászólásaimat, nem tetszik kicsit retardáltnak lenni?
Részemről ennyi, zárjuk le, byebye..
az egetverő faszságaid mellett nehéz elmenni, sokszor és sokan mondtuk már