d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev163646566675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:50am
Quote (Rezs @ 31 Jul 2010 14:47)
bibibii, kaptam csokival töltött ostyarudat egyik bnőtől :D


:zzz:

Neked tényleg orvosi segítségre van szükséged, nem basztatásból mondom.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 06:50am
Quote (Rezs @ Jul 31 2010 02:47pm)
bibibii, kaptam csokival töltött ostyarudat egyik bnőtől :D


leszaromság van
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 06:50am
Quote (Rezs @ 31 Jul 2010 14:47)
bibibii, kaptam csokival töltött ostyarudat egyik bnőtől :D


nem nagy kotta
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 08:16am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Jul 2010 14:03)
Jó, elég sokat vagyok el nyáron, de épp emiatt még nehezebb azt a kis időt is itt itthon eltölteni. :( Nem is az a baj hogy MO, sőt, csak egyszerűen most SEMMIT nem tudok csinálni, kb. senki nem ér rá, nincs semmi dolgom stb., és ilyenkor úgyérzem, hogy elpazarlom az időmet (ami így is van...). Viszont annyi időt meg pont nem vagyojk otthon hogy bármi értelmeset csinálhassak (jogsi, valami sport etc.).


én is pont ugyanígy vagyok

az összes barátom el van utazva, semmit nem tudok csinálni

hol laksz?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 08:21am
Quote (sunnymarcell @ 31 Jul 2010 16:16)
én is pont ugyanígy vagyok

az összes barátom el van utazva, semmit nem tudok csinálni

hol laksz?


Bp II/a kerület.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 08:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Jul 2010 16:21)
Bp II/a kerület.


az nincs is olyan messze tőlünk
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 08:32am
Quote (banyek @ Jul 31 2010 12:50pm)
:zzz:

Neked tényleg orvosi segítségre van szükséged, nem basztatásból mondom.


rezső jó képü ne báncsátok :(

This post was edited by sub0 on Jul 31 2010 08:33am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2010 08:39am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 13:36)
nocare topic, leszaromság van, pont azért ez a téma, hogy ide bármi jöhet, amit mást nem érdekelhet..
..de neked itt is ki kell ragadni a hozzászólásaimat, nem tetszik kicsit retardáltnak lenni?
Részemről ennyi, zárjuk le, byebye..


az egetverő faszságaid mellett nehéz elmenni, sokszor és sokan mondtuk már
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 31 2010 08:40am
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 15:32)
rezső jó képü ne báncsátok :(


akkor nyalogasd meg neki a hegyét
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 10:01am
igazán letakarodhatna a sok retardált kocka a közösségi oldalakról. Ennyire retardált barmokat, bazdmeg, fórum az maradjon fórumon, kúrvanehéz alapszabály ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev163646566675001Next
Closed New Topic New Poll