d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev16364656667122Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 26 2010 02:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jul 2010 22:06)
RL? lol?
most jön ki a starcraft 2.
ezt a topicot be is zárhatják


ez engem gecire nem érdekel

ha a diablo 3 fog kijönni, akkor szólj.
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 26 2010 02:11pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 26 2010 10:09pm)
ez engem gecire nem érdekel

ha a diablo 3 fog kijönni, akkor szólj.


ez engem gecire nem érdekel

ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 26 2010 02:13pm
Quote (medvehere @ 26 Jul 2010 21:11)
ez engem gecire nem érdekel

ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.


puncicus dorombol>>>>>>>>>>>
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 26 2010 02:16pm
Quote (medvehere @ 26 Jul 2010 22:11)
ez engem gecire nem érdekel

ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.


ez análvadász gecire nem érdekel

ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 26 2010 02:19pm
Quote (sunnymarcell @ 26 Jul 2010 22:16)


te hülye vagy?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 26 2010 02:46pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jul 2010 22:19)
te hülye vagy?


ez ugye csak költői kérdés?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 26 2010 05:33pm
*viszek neked holnap
*mefedront
*szívunk pár kulccsal?
*xd
lacketto üzenete:
*rezs
*en nem azert megyek
*hogy megöljem magam
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 26 2010 07:10pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 26 2010 10:16pm)
ez análvadász gecire nem érdekel

ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.


wat?

imean felfogtam hogy mit akartál de ez most vicces volt? vagy mi?

This post was edited by medvehere on Jul 26 2010 07:12pm
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jul 26 2010 07:12pm
Quote (Rezs @ 27 Jul 2010 01:33)
*viszek neked holnap
*mefedront
*szívunk pár kulccsal?
*xd
lacketto üzenete:
*rezs
*en nem azert megyek
*hogy megöljem magam


roszfiju
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 26 2010 07:35pm
Quote (fleSs @ Jul 27 2010 01:12am)
roszfiju


tudtam, hogy úgy is nemet mond :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev16364656667122Next
Add Reply New Topic New Poll