☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Real Life Topik
Prev
1
63
64
65
66
67
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22328
Replies: 1216
Track Topic
sunnymarcell
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#641
Jul 26 2010 02:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jul 2010 22:06)
RL? lol?
most jön ki a starcraft 2.
ezt a topicot be is zárhatják
ez engem gecire nem érdekel
ha a diablo 3 fog kijönni, akkor szólj.
medvehere
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#642
Jul 26 2010 02:11pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 26 2010 10:09pm)
ez engem gecire nem érdekel
ha a diablo 3 fog kijönni, akkor szólj.
ez engem gecire nem érdekel
ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#643
Jul 26 2010 02:13pm
Quote (medvehere @ 26 Jul 2010 21:11)
ez engem gecire nem érdekel
ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.
puncicus dorombol>>>>>>>>>>>
sunnymarcell
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#644
Jul 26 2010 02:16pm
Quote (medvehere @ 26 Jul 2010 22:11)
ez engem gecire nem érdekel
ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.
ez análvadász gecire nem érdekel
ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#645
Jul 26 2010 02:19pm
Quote (sunnymarcell @ 26 Jul 2010 22:16)
te hülye vagy?
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#646
Jul 26 2010 02:46pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jul 2010 22:19)
te hülye vagy?
ez ugye csak költői kérdés?
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#647
Jul 26 2010 05:33pm
*viszek neked holnap
*mefedront
*szívunk pár kulccsal?
*xd
lacketto üzenete:
*rezs
*en nem azert megyek
*hogy megöljem magam
medvehere
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#648
Jul 26 2010 07:10pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 26 2010 10:16pm)
ez análvadász gecire nem érdekel
ha az análvadász 3 fog kijönni, akkor szólj.
wat?
imean felfogtam hogy mit akartál de ez most vicces volt? vagy mi?
This post was edited by medvehere on Jul 26 2010 07:12pm
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#649
Jul 26 2010 07:12pm
Quote (Rezs @ 27 Jul 2010 01:33)
*viszek neked holnap
*mefedront
*szívunk pár kulccsal?
*xd
lacketto üzenete:
*rezs
*en nem azert megyek
*hogy megöljem magam
roszfiju
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#650
Jul 26 2010 07:35pm
Quote (fleSs @ Jul 27 2010 01:12am)
roszfiju
tudtam, hogy úgy is nemet mond
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
63
64
65
66
67
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact