d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1636465
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 10:45am
Quote (Ad4mz @ Jun 2 2010 05:40pm)
ha nem most keltem volna, beírnék valami frappáns visszavágást szécsi



Joined: Jan 17 2010


yo, Sherlock....
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 11:29am
Quote (hedgehogsword @ 1 Jun 2010 12:44)
mi van?



ebben én nem találom azt, hogy ,,szépségre" megy a dolog, és predi sigje azóta tetszik, hogy először megláttam, mert egyedi, mint ahogy anyd régebbi sigje is tetszett, azis painttel készült.. ez nem a ,,rate my sig" topic ahova bemennek a GFX ,,mesterek" és megvitatják hogy húú itt túl sok a smudge!!4 és egyebek, imo. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, én nem vagyok oda a csilivili sigekért általában, azért egy egyszerű képből kivágott sün az én sigem is, és nem egy ilyen átmachinált izé.




Quote (banyek @ 2 Jun 2010 07:23)
az enyémmel akkor mégis mi volt a gond?

Most nem azt szeretném neked feldobni, hogy én jobbnak érzem az enyémet prediénél, csak kíváncsi vagyok az érvelésedre a predi vs jozef sigre szűkítve.
Tudod, hogy miért is van az enyémnek mondanivalója, az enyém is közel áll a paint minőséghez, dirrect kevés a sharpen, a smudge, a millióegy layer, az ezeregy effekt stbstb. Szándékosan válogattam, alkottam így meg a színeket, a szereplőket, az autót, a szaladgáló ürgét, a felhőt, a szivárványt, a csillagokat, a zenés szövegdobozt, a beállós jelenetet, stbstb.. Minden egyes pixelnek van közölnivalója....

Persze a predi féle signek is biztos van mondanivalója, ott a név, ott a guildname, ott is vannak színek, formák, alakok, typo, kézmunka stbstb..

És nem is foglalkozok vele, csak leírom a jelenlegi gondolataim, nem sírok, és a nyertest is elfogadom, csak nem értem, miért van az, hogy minden egyes nap képesek egyesek más szarát visszadobni az arcába, erre ilyen apróságokat nem vesznek észre. Persze itt is tisztelet a kivételnek.. (Viszont eddig egyedül Fro volt akinek feltűnt, és jelezte is.. )

Lényegtelen, hagyjuk is, én tökéletesen elfogadom predit győztesnek, magamat vesztesnek ( mármint nem, nem vesztes, részt vettem, játék, szóval... ) csak nem értem így az érvelést tőletek, akik predit ezért hozzák ki a sub legszebb, legjobb sigjét viselőjévé..




Amúgy az első mondatodra..
"A nyertes egyértelműen az lesz, aki a legtöbb szavazatot kapja, és büszkén viselheti a sub többsége által legszebbnek, legjobbnak ítélt Siget"




bump :))

Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 3 2010 04:38am
predinek annyi :D
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Jun 3 2010 08:39am
Quote (banyek @ Jun 3 2010 11:38am)
predinek annyi :D


szánalmas^^
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 1 2010 02:44pm
[x] predi
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jul 1 2010 02:49pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 1 2010 09:44pm)
[x] predi


gz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 1 2010 02:49pm
Quote (sunnymarcell @ 1 Jul 2010 22:44)
[x] predi


hát ezt most tényleg felkellett bumpolni bazdmeg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1636465
Add Reply New Topic New Poll