Quote (sunnymarcell @ 12 Jan 2010 22:38)
No. 1 Az apád
No. 2 Ezen én is gondolkoztam

pmben ír neki v ilyesmi
áááááááááááááááááááááááááááááá
könyörgöm lógasd fel magad!!!!!!!!!!!
/E offoltam ez a gyerek kikészit
This post was edited by bavar01 on Jan 12 2010 02:39pm