d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev16364656667828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 19 2009 04:18am
Quote (sylKE @ Dec 19 2009 10:16am)
hozok kaját, 15 perc max : )


okok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2009 04:23am
Quote (Rezs @ Dec 19 2009 10:18am)
okok


RE!
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 19 2009 04:24am
Quote (sylKE @ Dec 19 2009 10:23am)
RE!


YOUR SOUL IS MINE
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 19 2009 05:10am
The following heroes now have voices:
- Jeraziah , Puppetmaster , Pyromancer , Rampage , Soul Reaper


ezek a hangok gecijók lettek
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2009 05:26am


jo gém volt
az elején imba a deadwood+cm combo
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 19 2009 05:29am
Quote (sylKE @ Dec 19 2009 11:26am)
http://i48.tinypic.com/zt9duo.jpg

jo gém volt
az elején imba a deadwood+cm combo


az elején nagyon megaláztuk őket ketten, azért tartott a game eddig mert a többi balfaszkodott, a mid is, a magebane is midgame fele kezdett feléledni
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 19 2009 07:16am
Quote (sylKE @ Dec 19 2009 11:13am)
ja, te jobban el tudsz farmolgatni egy lanen a 60. percben is egyedül
Rezs viszont annyira szar, hogy jön velünk és igy nem kell 5v4et játszani és még nyerni is tudunk : (

ráadásul szinte mindig te vagy a kibaszott carry (és az 5v5 fightokban elég gáz, ha az egyik csapat carryje nincs ott..)
supporternek még sosem láttalak (talán a fát lehet annak nevezni, azok közül amikkel te szoktál lenni)


hat ha rezsi nem emlekszik miranasra akkor ezen nem is csodalkozom
de meg szerencse hogy meg lehet am nezni, ki melyik hossel hanyszor volt, azok a statok meg nem hazudnak ugy mint ti
gamenkent atlagban masfel assistnal kevessebbel voltam mint rezsi, wowowowlóól
de meg azt is hogy milyen herokat pickeltem, de jovan, nemertem miert kell neked is ezt csinalnod azert mert rezsi is balfasz
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 19 2009 07:26am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 01:16pm)
hat ha rezsi nem emlekszik miranasra akkor ezen nem is csodalkozom
de meg szerencse hogy meg lehet am nezni, ki melyik hossel hanyszor volt, azok a statok meg nem hazudnak ugy mint ti
gamenkent atlagban masfel assistnal kevessebbel voltam mint rezsi, wowowowlóól
de meg azt is hogy milyen herokat pickeltem, de jovan, nemertem miert kell neked is ezt csinalnod azert mert rezsi is balfasz


és kétszer annyit játszottál, de ha már syl is aztmondja amit én, akkor nincs miről beszélni
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 19 2009 07:31am
Quote (Rezs @ Dec 19 2009 02:26pm)
és kétszer annyit játszottál, de ha már syl is aztmondja amit én, akkor nincs miről beszélni


nap postja
de azert megneztem azt hogy gamenkent kinek van tobb creep killje, neked vagy nekem ami kb egyenlo azzal h ki farmol tobbet
: DDD
vicc es pont 1gyel tobb
na ennyi eleg is volt beloletek
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 19 2009 07:34am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 01:31pm)
nap postja
de azert megneztem azt hogy gamenkent kinek van tobb creep killje, neked vagy nekem ami kb egyenlo azzal h ki farmol tobbet
: DDD
vicc es pont 1gyel tobb
na ennyi eleg is volt beloletek


creep kill egyenlő azzal hogy ki farmol többet?
te egyre butább leszel
Go Back To Magyar Topic List
Prev16364656667828Next
Add Reply New Topic New Poll