Quote (sylKE @ Dec 19 2009 11:13am)
ja, te jobban el tudsz farmolgatni egy lanen a 60. percben is egyedül
Rezs viszont annyira szar, hogy jön velünk és igy nem kell 5v4et játszani és még nyerni is tudunk : (
ráadásul szinte mindig te vagy a kibaszott carry (és az 5v5 fightokban elég gáz, ha az egyik csapat carryje nincs ott..)
supporternek még sosem láttalak (talán a fát lehet annak nevezni, azok közül amikkel te szoktál lenni)
hat ha rezsi nem emlekszik miranasra akkor ezen nem is csodalkozom
de meg szerencse hogy meg lehet am nezni, ki melyik hossel hanyszor volt, azok a statok meg nem hazudnak ugy mint ti
gamenkent atlagban masfel assistnal kevessebbel voltam mint rezsi, wowowowlóól
de meg azt is hogy milyen herokat pickeltem, de jovan, nemertem miert kell neked is ezt csinalnod azert mert rezsi is balfasz