☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
63
64
65
66
67
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57827
Replies: 3815
Track Topic
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#641
Apr 27 2010 01:25pm
Quote (Vismajor @ 27 Apr 2010 20:23)
Viszont altintop és bommel eléggé jól nyomja kpán, robben emg hozza a szokottat, buyten emg buttal üvöltözik
Olic a legjobb olol
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#642
Apr 27 2010 01:54pm
úristen, ha ez beakad, én összespricceltem volna magam, és elájultam volna.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#643
Apr 27 2010 01:58pm
Quote (bajcli @ 27 Apr 2010 20:54)
úristen, ha ez beakad, én összespricceltem volna magam, és elájultam volna.
ez a Lyon nem rug 3 gol a bayernek ne izgulj
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#644
Apr 27 2010 02:02pm
Quote (Inakwo @ 27 Apr 2010 21:58)
ez a Lyon nem rug 3 gol a bayernek ne izgulj
nem, még Schweini kapáslövésére írtam
amúgy szerintem jó, ha egyet rúgnak, itt jsp-n én 1:2-es eredményre fogadtam...
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#645
Apr 27 2010 02:07pm
ebből Olic mesterhármas lesz
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#646
Apr 27 2010 02:07pm
nna, még egy alamizsna gól a lyonnak, aztán t4t.
Quote (Vharimatras @ 27 Apr 2010 22:07)
ebből Olic mesterhármas lesz
ha öngól lesz a harmadik, áldásom rá
This post was edited by bajcli on Apr 27 2010 02:07pm
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#647
Apr 27 2010 02:18pm
Quote (Vharimatras @ Apr 27 2010 09:07pm)
ebből Olic mesterhármas lesz
khm
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#648
Apr 27 2010 02:18pm
Quote (Vharimatras @ 27 Apr 2010 22:07)
ebből Olic mesterhármas lesz
orákulum'd.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#649
Apr 27 2010 02:25pm
Quote (bajcli @ 27 Apr 2010 21:18)
orákulum'd.
hát ez szép
nem mutatott semmit ez a Lyon :s
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#650
Apr 27 2010 03:01pm
lulz hova fajul a világ
bayernél
niggerek
...sry..kfc loverek játszanak...ráadásul osztrák volt :DDD
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
63
64
65
66
67
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact