d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev16364656667382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 27 2010 01:25pm
Quote (Vismajor @ 27 Apr 2010 20:23)
Viszont altintop és bommel eléggé jól nyomja kpán, robben emg hozza a szokottat, buyten emg buttal üvöltözik


Olic a legjobb olol
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 27 2010 01:54pm
úristen, ha ez beakad, én összespricceltem volna magam, és elájultam volna.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 27 2010 01:58pm
Quote (bajcli @ 27 Apr 2010 20:54)
úristen, ha ez beakad, én összespricceltem volna magam, és elájultam volna.


ez a Lyon nem rug 3 gol a bayernek ne izgulj
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 27 2010 02:02pm
Quote (Inakwo @ 27 Apr 2010 21:58)
ez a Lyon nem rug 3 gol a bayernek ne izgulj


nem, még Schweini kapáslövésére írtam :D

amúgy szerintem jó, ha egyet rúgnak, itt jsp-n én 1:2-es eredményre fogadtam...
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 27 2010 02:07pm
ebből Olic mesterhármas lesz
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 27 2010 02:07pm
nna, még egy alamizsna gól a lyonnak, aztán t4t.

Quote (Vharimatras @ 27 Apr 2010 22:07)
ebből Olic mesterhármas lesz


ha öngól lesz a harmadik, áldásom rá :D

This post was edited by bajcli on Apr 27 2010 02:07pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 27 2010 02:18pm
Quote (Vharimatras @ Apr 27 2010 09:07pm)
ebből Olic mesterhármas lesz


khm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 27 2010 02:18pm
Quote (Vharimatras @ 27 Apr 2010 22:07)
ebből Olic mesterhármas lesz


orákulum'd. :hail:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 27 2010 02:25pm
Quote (bajcli @ 27 Apr 2010 21:18)
orákulum'd. :hail:


hát ez szép



nem mutatott semmit ez a Lyon :s
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 27 2010 03:01pm
lulz hova fajul a világ
bayernél niggerek...sry..kfc loverek játszanak...ráadásul osztrák volt :DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev16364656667382Next
Add Reply New Topic New Poll