d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev163646566673048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 9 2009 06:40am
tanulhatok közgazdasági baromságokat és rízst meg csirkét eszem ha már ittjárunk
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 9 2009 07:02am
tegnap fél fogam csak ugy kipottyant.. szerintem ebbol gyokerkezeles lesz..
holnap diszkrét matek után faszalesz :C
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 9 2009 07:53am
ma 2 orán át volt a lábamba 2 kitűző beletűzve
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Sep 9 2009 07:54am
utálom az iskolát
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Sep 9 2009 08:11am
hajrá loki
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 9 2009 08:12am
megvettem az emelt matekos tankönyvet de a munkafuzetre már nem maradt pénzem mert griptapet is kellet vennem :(
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Sep 9 2009 08:14am
faszkivan
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 9 2009 09:03am
a pékségben kurvafinom virslis papucsot csinálnak! most ettem meg amit meghagytam ebédből! NYAMI :drool:
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Sep 9 2009 09:04am
Quote (H4xooR @ Wed, Sep 9 2009, 03:03pm)
a pékségben kurvafinom virslis papucsot csinálnak! most ettem meg amit meghagytam ebédből! NYAMI :drool:


van 42es is?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2009 09:05am
Quote (megyad @ Wed, Sep 9 2009, 04:04pm)
van 42es is?


nekem 45-6os kéne
Go Back To Magyar Topic List
Prev163646566673048Next
Closed New Topic New Poll