d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1638639640641642799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 4 2014 02:13pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2014 22:08)
Likeoljam?

http://3.ii.gl/PEL11d-j.png


nyomd be a storyt ide

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 4 2014 02:14pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2014 02:35pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2014 22:08)
Likeoljam?

http://3.ii.gl/PEL11d-j.png


Biztos megerdemelte.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 4 2014 02:41pm
Quote (Baleee @ 4 Aug 2014 22:35)
Biztos megerdemelte.


Sziasztok!
Nem sokan ismertek, de arra gondoltam ezt mindenképpen meg szeretném osztani veletek, mert akárkivel előfordulhat.
Három hete szakítottam a barátommal, és a napokban felkeresett, illetve beszélgettünk békülni szeretett volna. Eljött hozzám egy kerti sütögetésre, ahova barátokat is hívtam, nem volt semmi gond, örültünk egymásnak, viszont mikor bementünk a házba hogy aludjunk, én megtagadtam tőle az együttlétet, erre szétverte a szobám, majd engem. Senki sem számított erre, még én sem fogtam fel teljesen hogy megtörtént. Azonban ha tükörbe nézek kénytelen vagyok visszaemlékezni néhány pillanatra ami az éjszakából megmaradt. Ahogyan az ágyról lerángatott, megfojtogatott, majd belevert az arcomba. Szerencsére ott voltak a barátaim. hogy segítsenek. Arra kérlek titeket, azzal, hogy ezt elolvassátok és esetleg megosszátok, segítsetek nekem és a leendő barátnőnek hogy ne váljon áldozattá... Ugyanis sokan ismerhetitek Kecskeméti Gamfos hallgató, a kedves volt barátom. Gál Bálint
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2014 11:19pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Aug 2014 22:41)
Sziasztok!
Nem sokan ismertek, de arra gondoltam ezt mindenképpen meg szeretném osztani veletek, mert akárkivel előfordulhat.
Három hete szakítottam a barátommal, és a napokban felkeresett, illetve beszélgettünk békülni szeretett volna. Eljött hozzám egy kerti sütögetésre, ahova barátokat is hívtam, nem volt semmi gond, örültünk egymásnak, viszont mikor bementünk a házba hogy aludjunk, én megtagadtam tőle az együttlétet, erre szétverte a szobám, majd engem. Senki sem számított erre, még én sem fogtam fel teljesen hogy megtörtént. Azonban ha tükörbe nézek kénytelen vagyok visszaemlékezni néhány pillanatra ami az éjszakából megmaradt. Ahogyan az ágyról lerángatott, megfojtogatott, majd belevert az arcomba. Szerencsére ott voltak a barátaim. hogy segítsenek. Arra kérlek titeket, azzal, hogy ezt elolvassátok és esetleg megosszátok, segítsetek nekem és a leendő barátnőnek hogy ne váljon áldozattá... Ugyanis sokan ismerhetitek Kecskeméti Gamfos hallgató, a kedves volt barátom. Gál Bálint


Aki kurvanak all, ne csodalkozzon, ha megbasszak.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2014 12:40am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 4 2014 09:41pm)
Sziasztok!
Nem sokan ismertek, de arra gondoltam ezt mindenképpen meg szeretném osztani veletek, mert akárkivel előfordulhat.
Három hete szakítottam a barátommal, és a napokban felkeresett, illetve beszélgettünk békülni szeretett volna. Eljött hozzám egy kerti sütögetésre, ahova barátokat is hívtam, nem volt semmi gond, örültünk egymásnak, viszont mikor bementünk a házba hogy aludjunk, én megtagadtam tőle az együttlétet, erre szétverte a szobám, majd engem. Senki sem számított erre, még én sem fogtam fel teljesen hogy megtörtént. Azonban ha tükörbe nézek kénytelen vagyok visszaemlékezni néhány pillanatra ami az éjszakából megmaradt. Ahogyan az ágyról lerángatott, megfojtogatott, majd belevert az arcomba. Szerencsére ott voltak a barátaim. hogy segítsenek. Arra kérlek titeket, azzal, hogy ezt elolvassátok és esetleg megosszátok, segítsetek nekem és a leendő barátnőnek hogy ne váljon áldozattá... Ugyanis sokan ismerhetitek Kecskeméti Gamfos hallgató, a kedves volt barátom. Gál Bálint



nem fordítva történt?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2014 12:48am
Kurvara nem tudom sajnalni, kivancsi lennek a csavo hogy elte meg ezt a dolgot.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 12:54am
Quote (Baleee @ 5 Aug 2014 07:48)
Kurvara nem tudom sajnalni, kivancsi lennek a csavo hogy elte meg ezt a dolgot.


en is kivancsi lennek, hogy elned meg ha lilara vernem az arcod
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 01:26am
Quote (szabika @ Aug 4 2014 09:06pm)
nagyon tolnám, de 40k körül van :(


akkor rendesen lejjebb adta, pár éve még úgy tudom 1k eurot kért egy menetért :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 5 2014 01:45am
Quote (szabika @ Aug 4 2014 10:06pm)
nagyon tolnám, de 40k körül van :(


sokkal jobb lotyot talalsz sztem fele annyiert is

nagy valoszinuseggel nem is lehet vmi nagy durranas, mert a picsajaba sztem 3 fasz is elfer siman

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Aug 5 2014 01:46am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 5 2014 02:27am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 5 Aug 2014 09:45)
sokkal jobb lotyot talalsz sztem fele annyiert is

nagy valoszinuseggel nem is lehet vmi nagy durranas, mert a picsajaba sztem 3 fasz is elfer siman


farhi már túrja is a netet a hirdetéséért.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1638639640641642799Next
Add Reply New Topic New Poll