Quote (Akizk @ Aug 4 2014 09:46am)
megint fent van rosszlényokon, megkérdeztem tőle mennyi 1 óra

bottal se nyúlnék ahhoz az állathoz
már a gondolattól is rémálmaim lennének
nem tudom ki találta fel amúgy ezeket a szanaszét felfújt szájakat, és miért hiszik az emberek, hogy ez jó. nekem hányingerem van tőle
This post was edited by TuskesVanek on Aug 4 2014 04:20am