Quote (fahrii @ Oct 23 2015 02:00pm)
Ez volt. Még egesz beszédes voltam (fel uveg viszki). Csak ugye ejfeleig voltunk, szal osszvissz 2,5 órát.
Elegge lowtier csajok voltak, igazabol 1 volt olyan h mivel ki vagyok éhezve megdugtam volna.
Amíg fennvoltunk párszor fogdosott is. Na mind1.
Kluba mentünk utána, de ugy nem táncolok csak ritmusra lotyogtem magamnak. Akart volna tancoltatni mondom nn.
Majd elkezdett táncolni nekem, nyomta oda a kis seggét szóval ramarkoltam. Picit meglepődött, én persze egyből bocsánatot kértem mint egy gentleman.
Na az a lenyeg később meg valahogy úgy ment a beszélgetés h mondtam neki h Jöjjön fel, szeretnem behajtani rajta a fizettsegem (amikor mentünk le megbeszéltük h a testorje leszek meg kb 3x nehezebb vagyok es 2x magasabb), azt mondta haggyam abba hát mondom jk lol, na de viszont akkor lépek, de ne lépjek már, maradjak meg egy órát Velük.
Ez a iromány kicsit vismajoros lett
A lenyeg h egyertelmu utalást tettem egy picit csúnyácska lánynak h megbasznam de nem kapott az alkalmon.
Hát ez sehol sem vismajoros bro
Ilyen egy vismajoros:
Este 8-tól volt egy aieseces haveromnak szülinapja, de én csak 11re mentem mert egy SpeedDating eventen voltam a deákon de az szar volt :s
Aiesecről azt kell tudni h rengeteg gyakornokot hoznak az országba (önkénteseket 2-3 hónapra, gyakornokokat fél-1 évre)
Szóval voltunk vagy 80an a Stark2 nevű helyen a Wesselényi utcában. Találkoztam egy csajjal aki már eléggé bevolt csiccsentve, mondta h kanadai, jól nézett ki.
Innen átmentünk egy helyre aminek kurvára nem tudom a nevét de a király utcához van közel +lehet kártyával fizetni +290 a sör+van shrek
Itt már csak 7-8an voltunk, én egyedül "idegen" többiek ismerték egymást mert mindenki a sonynál dolgozik
Közben az úton a stark2-ből az új helyre menet a csaj ilyen incselkedően közel jött meg rászta a seggét, és akkor mondtam neki h "cut the crap" és lesmároltam rendesen
Új helyen gondoskodtam róla hogy a pia utánpótlása rendben legyen
Nah innen 4-5en továbbmentünk az instantba, többieket körülbelül 5 másodperc alatt elhagytuk
Mainstream teremben toltuk a táncot, elég jól riszálta a seggét, én is próbáltam aktívan szerepelni a dologban, persze kezem vándorolt ide-oda
És akkor jött h keressük meg a barátnőjét, mondom okj, és akkor lementünk a house terembe meg a trance terembe de nem voltak ott, és akkor mondom neki h várj, mutatok valamit
És akkor felvittem a galériára ami a csocsó szobából nyílik, mert tudtam h ott sosincs senki és nem is látnak fel
Nah ez a hely nagyon tetszett nekiúgyhogy meg is ujjaztam, de jött h ez nem kóser cisnáljuk rendesen
ÉS akkor mondom your place vs my place? Hát kicsi az ágya, akkor my place
Hívtam egy übert, 2200 forintért hazahozott :]
This post was edited by Vismajor on Oct 23 2015 07:20am