Quote (fahrii @ 23 Oct 2015 09:10)
A csajozós enemen Megéri finomotani, az a baj szerintem rohadt parasztnak tűnök ha meg akarok valakit rakni.
hazibuliban kb a legkonnyebb csajozni
megprobaltad mar azt, hogy egy kicsit kommunikalsz az emberekkel, jo arc/izgalmas vagy, es meg esetleg kedves is? te kicsit kozelednel kb barmelyik lany fele, minden gond nelkul megtudnad dugni