d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16356366376386394765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 23 2015 02:36am
Quote (fahrii @ Oct 23 2015 09:10am)
A csajozós enemen Megéri finomotani, az a baj szerintem rohadt parasztnak tűnök ha meg akarok valakit rakni.


és?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 23 2015 02:41am
Quote (fahrii @ 23 Oct 2015 09:10)
A csajozós enemen Megéri finomotani, az a baj szerintem rohadt parasztnak tűnök ha meg akarok valakit rakni.


hazibuliban kb a legkonnyebb csajozni
megprobaltad mar azt, hogy egy kicsit kommunikalsz az emberekkel, jo arc/izgalmas vagy, es meg esetleg kedves is? te kicsit kozelednel kb barmelyik lany fele, minden gond nelkul megtudnad dugni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 23 2015 02:43am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Oct 2015 09:41)
hazibuliban kb a legkonnyebb csajozni
megprobaltad mar azt, hogy egy kicsit kommunikalsz az emberekkel, jo arc/izgalmas vagy, es meg esetleg kedves is? te kicsit kozelednel kb barmelyik lany fele, minden gond nelkul megtudnad dugni


Ez nekem nem szokott bejonni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 23 2015 02:50am
Quote (josheide @ 23 Oct 2015 10:43)
Ez nekem nem szokott bejonni.


azert elvoltatok a hannával )))
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 23 2015 02:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Oct 2015 10:41)
hazibuliban kb a legkonnyebb csajozni
megprobaltad mar azt, hogy egy kicsit kommunikalsz az emberekkel, jo arc/izgalmas vagy, es meg esetleg kedves is? te kicsit kozelednel kb barmelyik lany fele, minden gond nelkul megtudnad dugni


mondja ha nem vagy kommunikativ, jo arc, se izgalmas, azert az nehezit a dolgon
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 23 2015 02:57am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 23 Oct 2015 10:55)
mondja ha nem vagy kommunikativ, jo arc, se izgalmas, azert az nehezit a dolgon


abszolut tanulhato
regen en is full autistaba nyomtam es nem birtam beszelgetni az emberekkel nagyon
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 23 2015 03:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Oct 2015 10:57)
abszolut tanulhato
regen en is full autistaba nyomtam es nem birtam beszelgetni az emberekkel nagyon


de fahri inkabb itt sir, minthogy tegyen a picsakert vmit
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 23 2015 03:13am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 23 2015 09:57am)
abszolut tanulhato
regen en is full autistaba nyomtam es nem birtam beszelgetni az emberekkel nagyon


Az itteni kommunikációd alapján még most se nagyon mehet.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 23 2015 03:31am
Quote (-joey- @ 23 Oct 2015 11:13)
Az itteni kommunikációd alapján még most se nagyon mehet.


anyáddal pl egész jól elvoltunk tegnap este
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 23 2015 03:33am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 23 2015 10:31am)
anyáddal pl egész jól elvoltunk tegnap este


És tényleg van még mit gyakorlnod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16356366376386394765Next
Add Reply New Topic New Poll