d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16306316326336344765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 21 2015 02:48pm
Quote (josheide @ Oct 21 2015 09:47pm)
Minden amit esztek es isztok a helyen az a Metro Aro markaju cuccai kozul kerul ki.

Konkretan eladjak a 150 forintos aro soletet mint hazi gulyas :D

Ja es Kozso folyamatosan lenyulja a borravalot, zaklatja a lanyokat, tudod, csak a szokasos.


ettől még hangulatos a hely és a tea is finom
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 21 2015 03:03pm
Van egy fasza teázó a király utcában is, a deák térhez közel, valami macskás. és ha 12-t dobsz egy kockával akkor ingyen volt
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 21 2015 03:10pm
Quote (anyd @ Oct 21 2015 10:03pm)
Van egy fasza teázó a király utcában is, a deák térhez közel, valami macskás. és ha 12-t dobsz egy kockával akkor ingyen volt


trukk: egy kockaval max 6-ost fogsz dobni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 21 2015 03:11pm
Quote (josheide @ 21 Oct 2015 21:47)
Minden amit esztek es isztok a helyen az a Metro Aro markaju cuccai kozul kerul ki.

Konkretan eladjak a 150 forintos aro soletet mint hazi gulyas :D

Ja es Kozso folyamatosan lenyulja a borravalot, zaklatja a lanyokat, tudod, csak a szokasos.


az aro tok jo marka
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 21 2015 03:31pm
Quote (Vismajor @ Oct 21 2015 05:11pm)
zöldteknős teázó
az oktogon és a yugait között van
hihetetlen hangulatos
és ha te fizetsz se több 2 ezernél kettőtöknek


diklekszia much :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 21 2015 04:11pm
Quote (Jancsipapa @ Oct 21 2015 10:31pm)
diklekszia much :DDDDDDDDDD


kimaxoltam
diszgráfia amúgy
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 21 2015 04:54pm
Quote (Vismajor @ Oct 21 2015 11:11pm)
kimaxoltam
diszgráfia amúgy


vagy csak siman olyan ostoba fasz vagy hogy irni sem tudsz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 21 2015 04:57pm
Quote (Flutter @ Oct 21 2015 11:54pm)
vagy csak siman olyan ostoba fasz vagy hogy irni sem tudsz


Legalább megnevelt anyám és nem beszélek alpári módon másokkal,a kik alapból hozzám se szólnak
nekem jó így :]
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 21 2015 06:52pm
Quote (Vismajor @ Oct 22 2015 12:57am)
Legalább megnevelt anyám és nem beszélek alpári módon másokkal,a kik alapból hozzám se szólnak
nekem jó így :]


sajnos ezzel együtt is elég idegsítőek a postjaid :S
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 21 2015 11:55pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 21 2015 10:10pm)
trukk: egy kockaval max 6-ost fogsz dobni


Trükk: Léteznek tobb mint hat oldalú dobokockak
Go Back To Magyar Topic List
Prev16306316326336344765Next
Add Reply New Topic New Poll