☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev
1
629
630
631
632
633
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 175961
Replies: 8293
Track Topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#6301
Jul 25 2010 06:05am
Quote (aLexXx2 @ Jul 25 2010 01:15pm)
omgomgomg
mit szereztem
http://www.kephost.com/images3/bq7nywzutga8gljjooy5.jpg
10 fcrel is ér vmit?
buzi
xriox
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold
:
1.00
#6302
Jul 25 2010 06:06am
Quote (aLexXx2 @ Jul 25 2010 01:15pm)
omgomgomg
mit szereztem
http://www.kephost.com/images3/bq7nywzutga8gljjooy5.jpg
10 fcrel is ér vmit?
nem rossz, de sztem 20 fcr >
Dieselg
Member
Posts: 4,594
Joined: Sep 5 2007
Gold
:
Locked
#6303
Jul 25 2010 06:51am
Ó ha ezen 2 dudu lenne... Így gondolom kuka
aLexXx2
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold
:
0.00
#6304
Jul 25 2010 07:04am
Quote (lacketto @ Jul 25 2010 12:55pm)
ja en is kezdem azt hinni... tul szep h igaz legyen
mi olyan hihetetlen abban h van egy jó amum?
G0dric
Member
Posts: 2,474
Joined: Jul 24 2010
Gold
:
1.00
Warn: 10%
#6305
Jul 25 2010 07:38am
Hellosztok, mértnem tudok képet beilleszteni? így imgvel nekem egyszerüen csak kiírja a linket, nem teszi be....-> [IMG]http://i27.tinypic.com/2wmoqip.jpg[/IMG]
Csingacsguk
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold
:
0.00
#6306
Jul 25 2010 07:38am
Quote (G0dric @ Jul 25 2010 03:38pm)
Hellosztok, mértnem tudok képet beilleszteni? így imgvel nekem egyszerüen csak kiírja a linket, nem teszi be....->http://i27.tinypic.com/2wmoqip.jpg
This post was edited by Csingacsguk on Jul 25 2010 07:38am
G0dric
Member
Posts: 2,474
Joined: Jul 24 2010
Gold
:
1.00
Warn: 10%
#6307
Jul 25 2010 07:40am
aha és ezt h csináltad énis img /img közé tettem
Vismajor
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#6308
Jul 25 2010 07:40am
Quote (G0dric @ Jul 25 2010 02:40pm)
aha és ezt h csináltad énis img /img közé tettem
bemásolod a linket, kijelölöd, és a kép ikonra kattintasz (a középkezdés után)
profit
Winster
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold
:
4,154.60
#6309
Jul 25 2010 07:41am
Quote (G0dric @ 25 Jul 2010 15:40)
aha és ezt h csináltad énis img /img közé tettem
Szerintem, kevés hozzá a postod, talán 20 vagy 50 kell hozzá, dno.
G0dric
Member
Posts: 2,474
Joined: Jul 24 2010
Gold
:
1.00
Warn: 10%
#6310
Jul 25 2010 07:42am
ígyse jó...azért kösz, lehet h túl nagy a kép?
jaa thx..:D akk postolgatoklxd
This post was edited by G0dric on Jul 25 2010 07:43am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
629
630
631
632
633
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact