d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1629630631632633830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 25 2010 06:05am
Quote (aLexXx2 @ Jul 25 2010 01:15pm)
omgomgomg
mit szereztem
http://www.kephost.com/images3/bq7nywzutga8gljjooy5.jpg

10 fcrel is ér vmit?


buzi
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Jul 25 2010 06:06am
Quote (aLexXx2 @ Jul 25 2010 01:15pm)
omgomgomg
mit szereztem
http://www.kephost.com/images3/bq7nywzutga8gljjooy5.jpg

10 fcrel is ér vmit?


nem rossz, de sztem 20 fcr >
Member
Posts: 4,594
Joined: Sep 5 2007
Gold: Locked
Jul 25 2010 06:51am


Ó ha ezen 2 dudu lenne... Így gondolom kuka
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jul 25 2010 07:04am
Quote (lacketto @ Jul 25 2010 12:55pm)
ja en is kezdem azt hinni... tul szep h igaz legyen


mi olyan hihetetlen abban h van egy jó amum?
Member
Posts: 2,474
Joined: Jul 24 2010
Gold: 1.00
Warn: 10%
Jul 25 2010 07:38am
Hellosztok, mértnem tudok képet beilleszteni? így imgvel nekem egyszerüen csak kiírja a linket, nem teszi be....-> [IMG]http://i27.tinypic.com/2wmoqip.jpg[/IMG]
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 25 2010 07:38am
Quote (G0dric @ Jul 25 2010 03:38pm)
Hellosztok, mértnem tudok képet beilleszteni? így imgvel nekem egyszerüen csak kiírja a linket, nem teszi be....->http://i27.tinypic.com/2wmoqip.jpg





This post was edited by Csingacsguk on Jul 25 2010 07:38am
Member
Posts: 2,474
Joined: Jul 24 2010
Gold: 1.00
Warn: 10%
Jul 25 2010 07:40am
aha és ezt h csináltad énis img /img közé tettem
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 25 2010 07:40am
Quote (G0dric @ Jul 25 2010 02:40pm)
aha és ezt h csináltad énis img /img közé tettem


bemásolod a linket, kijelölöd, és a kép ikonra kattintasz (a középkezdés után)
profit
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 25 2010 07:41am
Quote (G0dric @ 25 Jul 2010 15:40)
aha és ezt h csináltad énis img /img közé tettem


Szerintem, kevés hozzá a postod, talán 20 vagy 50 kell hozzá, dno.
Member
Posts: 2,474
Joined: Jul 24 2010
Gold: 1.00
Warn: 10%
Jul 25 2010 07:42am
ígyse jó...azért kösz, lehet h túl nagy a kép?
jaa thx..:D akk postolgatoklxd

This post was edited by G0dric on Jul 25 2010 07:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1629630631632633830Next
Closed New Topic New Poll