Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Aug 2016 18:20)
értem
később játszok majd még, de így elsőre nem nagyon jött be, melyik karaktert ajanljatok kezdesnek?
valamint hogy mit csinaljak vele (hogyan kell jatszani vele)
soldier76 eleg egyszeru es szinte mindig hasznos
az bal egerrel lo, jobbal raketazik, meg van egy ilyen healelo szarja amit a foldre rak, azt le tudod rakni magadnak meg allyknak is segiteni
mapfuggo, hogy mikor mit kell csinalni, annyi kb, hogy ha kocsit kell toljatok, akkor maradj rajta/korulotte, mert ha nem, akkor nem megy elore
ha meg ilyen bazist kell vedeni (eloszor egy kulsot, aztan egy masodikat), akkor maradj valahol a pont kozeleben, ne maszkalj el messze tole, mert ugyis jonnek majd tamadni
azon kivul igazabol csak menjel, amerre a nyilak mutatnak, aztan olj, es idovel megtanulja az ember a mapokat
roadhog is eleg mokas szerintem, az ugyanaz, mint a pudge kb, tudsz hookolni, es utana melee rangebol a legtobb karaktert 1shotolod, ha meg kicsit tavolabb vannak, akkor jobbklikkelsz, es azzal is sokat sebzel midrange
This post was edited by SummertimeClothes on Aug 7 2016 10:58am