d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch
Prev16263646566112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2016 10:36am
Quote (RRC @ Aug 7 2016 05:31pm)
de azért mindig arra vered magad mennyi medálod van XDDD


ofc, faszmeregeteshez az kell B)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 7 2016 10:54am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Aug 2016 18:20)
értem
később játszok majd még, de így elsőre nem nagyon jött be, melyik karaktert ajanljatok kezdesnek?
valamint hogy mit csinaljak vele (hogyan kell jatszani vele)


soldier76 eleg egyszeru es szinte mindig hasznos
az bal egerrel lo, jobbal raketazik, meg van egy ilyen healelo szarja amit a foldre rak, azt le tudod rakni magadnak meg allyknak is segiteni
mapfuggo, hogy mikor mit kell csinalni, annyi kb, hogy ha kocsit kell toljatok, akkor maradj rajta/korulotte, mert ha nem, akkor nem megy elore
ha meg ilyen bazist kell vedeni (eloszor egy kulsot, aztan egy masodikat), akkor maradj valahol a pont kozeleben, ne maszkalj el messze tole, mert ugyis jonnek majd tamadni
azon kivul igazabol csak menjel, amerre a nyilak mutatnak, aztan olj, es idovel megtanulja az ember a mapokat

roadhog is eleg mokas szerintem, az ugyanaz, mint a pudge kb, tudsz hookolni, es utana melee rangebol a legtobb karaktert 1shotolod, ha meg kicsit tavolabb vannak, akkor jobbklikkelsz, es azzal is sokat sebzel midrange

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 7 2016 10:58am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 7 2016 10:57am
kösz skacok, raprobalok a katonahetvenhatra
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 7 2016 03:05pm
nekem ez az offense heroosztaly jon be, mcree elegge tetszik
amugy amig nem mennek pl az offense herok, addig teljesen felesleges mast jatszanom, nem?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 7 2016 03:11pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Aug 2016 23:05)
nekem ez az offense heroosztaly jon be, mcree elegge tetszik
amugy amig nem mennek pl az offense herok, addig teljesen felesleges mast jatszanom, nem?


mindenkinek az offense herok jonnek be, ez a baj :D
egyaltalan nem felesleges, a tobbi se kevesbe hasznos vagy bonyolultabb atlagosan
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 8 2016 09:17am
game
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 8 2016 09:28am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 7 2016 10:11pm)
mindenkinek az offense herok jonnek be, ez a baj :D
egyaltalan nem felesleges, a tobbi se kevesbe hasznos vagy bonyolultabb atlagosan


Carry or feed
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 9 2016 10:55am
tfw rajossz, hogy huk sc2bol overwatch kommentator lett
:DDDD

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2016 09:09pm
http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20748354637

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 9 2016 09:09pm
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Aug 10 2016 12:22pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev16263646566112Next
Add Reply New Topic New Poll