Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 10:03pm)
no offense, de ez elég szarul hangzik
mármint érted, te így 'beesel az utcáról' és te vezesd az embereket?
nem akarom elképzelni, hogy ők milyenek lehetnek
aztán kitudja, lehet valami 11/10 leader veszett el benned és jól fog elsülni
valószínű
Quote (Taszilo.^ @ Aug 29 2016 10:05pm)
nem arrol van szo, hogy krix lett a fuhrer, hanem arrol, hogy ugyanannyi a beleszolasa a dolgokba, mint annak aki 20 eve ott dolgozik
ez is baromság
Én amúgy sem hiszek a bázisdemokráciában, szóval szerintem fail lesz a vége, de hogy növekedni a cég rohamosan nem fog, az tuti.
This post was edited by jarabekg on Aug 29 2016 03:20pm