d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev16263646566172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 29 2016 01:41pm
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 07:11pm)
hibat kovetnenek el, ha rad biznak a dontest
remeljuk ez a veszely nem all fenn


amint láthatod sajnos de
hehehehe
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2016 01:46pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 29 2016 08:41pm)
amint láthatod sajnos de
hehehehe


teged mar interju közben kizavarnalak
hehehehe
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 29 2016 02:11pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 29 2016 09:46pm)
teged mar interju közben kizavarnalak
hehehehe


előbb dolgoznék jarabbekkel együtt mint veled tbh
ő legalább tudja magáról hgoy egy semmirekellő menedzser)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2016 02:50pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 29 2016 05:44pm)
Rajtam kivül csak egy masik dev beszelt a csavoval, es ö sem volt megelegedve, hres csaj pl nem fog beleszolni semmit.

e: Amugy jot teszek ezzel a jelentkezönek is, azt mondta azert akar hozzank jönni mert hires a cegünk a minösegi munkarol, ez igaz is csak nem a mi csapatunkra, tehat ha fel is vennenk akkor hatalmasat csalodna.


tehát a friss diplomás (oh wait.), nulla szakmai tapasztalattal rendelkező krisztián szerény véleménye azonos súllyal számít, mint mindenki másé?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2016 02:59pm
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 09:50pm)
tehát a friss diplomás (oh wait.), nulla szakmai tapasztalattal rendelkező krisztián szerény véleménye azonos súllyal számít, mint mindenki másé?


Igen, meg szolt is a scrum masterem hogy probaljam vezetni a többieket mert mindenki bizik bennem a csapatbol.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2016 03:03pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 29 2016 08:59pm)
Igen, meg szolt is a scrum masterem hogy probaljam vezetni a többieket mert mindenki bizik bennem a csapatbol.


no offense, de ez elég szarul hangzik
mármint érted, te így 'beesel az utcáról' és te vezesd az embereket?
nem akarom elképzelni, hogy ők milyenek lehetnek
aztán kitudja, lehet valami 11/10 leader veszett el benned és jól fog elsülni
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 29 2016 03:04pm
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 10:50pm)
tehát a friss diplomás (oh wait.), nulla szakmai tapasztalattal rendelkező krisztián szerény véleménye azonos súllyal számít, mint mindenki másé?


szerintem ezeket a kis történeteket meg amit "neki mondtak" csak így kitalálja magában, vagy álmodja
mikor régen dotáztunk együtt akkor is gyakran csinál ilyesmiket ingame, meg nem történt dolgokról beszélt meg hasonlók
aztán ki tudja, ez a kevésbé valószínűbb, de lehetséges hogy szerencséje volt párszor munkával kapcsolatban aztán vlmi igaz is belőle
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 29 2016 03:05pm
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 10:03pm)
no offense, de ez elég szarul hangzik
mármint érted, te így 'beesel az utcáról' és te vezesd az embereket?
nem akarom elképzelni, hogy ők milyenek lehetnek
aztán kitudja, lehet valami 11/10 leader veszett el benned és jól fog elsülni


nem arrol van szo, hogy krix lett a fuhrer, hanem arrol, hogy ugyanannyi a beleszolasa a dolgokba, mint annak aki 20 eve ott dolgozik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2016 03:07pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 29 2016 09:05pm)
nem arrol van szo, hogy krix lett a fuhrer, hanem arrol, hogy ugyanannyi a beleszolasa a dolgokba, mint annak aki 20 eve ott dolgozik


Igen, meg szolt is a scrum masterem hogy probaljam vezetni a többieket mert mindenki bizik bennem a csapatbol.

most erre írtam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 29 2016 03:18pm
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 10:03pm)
no offense, de ez elég szarul hangzik
mármint érted, te így 'beesel az utcáról' és te vezesd az embereket?
nem akarom elképzelni, hogy ők milyenek lehetnek
aztán kitudja, lehet valami 11/10 leader veszett el benned és jól fog elsülni


valószínű

Quote (Taszilo.^ @ Aug 29 2016 10:05pm)
nem arrol van szo, hogy krix lett a fuhrer, hanem arrol, hogy ugyanannyi a beleszolasa a dolgokba, mint annak aki 20 eve ott dolgozik



ez is baromság


Én amúgy sem hiszek a bázisdemokráciában, szóval szerintem fail lesz a vége, de hogy növekedni a cég rohamosan nem fog, az tuti.

This post was edited by jarabekg on Aug 29 2016 03:20pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev16263646566172Next
Add Reply New Topic New Poll