d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1626364656679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 11:02am
Quote (Vismajor @ Sep 24 2014 07:00pm)
csapágy ehol gyec ezkla

nevettem


túlcizelláltam, faszom :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:02am
Quote (lacketto @ Sep 24 2014 07:00pm)
most akkor ki volt ott a talin?


Joey es a multijai
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 11:02am
Quote (lacketto @ Sep 24 2014 06:00pm)
most akkor ki volt ott a talin?


hunindex, tomi, jara, mesh, rici, én, patrik, gurke, vrt, anarkin, cpt, tevetava+patrik és az én barátnőm
asszem ennyi, bár úgyis kihagytam valakit
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 11:02am
Quote (lacketto @ Sep 24 2014 05:49pm)
szerintem nem kell sokat visszakeresni ahhoz hogy több postban is meg legyen említve hogy jara egész este oltogatta vismajort.
gondolom ricihez sem szóltál


ricit halalra szivattam, es minden alkalommal meg fogom tenni ha eljon rl talira

wtf erre emlekszem, de vismajor szivatasara nem?

anynit mondtam neki hogy nem modell a baratnoje, kb egesz este, erre megutott

ha azt mondom neki, hogy a baratnod nem pek vagy nem fodrasz akkor is jogos az utes?

hagyjuk mar ezt
ha en is bevernek egyet mindenkinek aki borzaszto taplo stilusban itt a nomet/anyamat/rokonaimat szidta jarhatnam az orszagot egy darabig (khhm janou es lacketto akar)

rici megalazasara pedig minden egyes alkalmat meg fogok ragadni, akar tetszik akarkinek akar nem, bantani nem fogom, megerdemelne, de nem fogom igy elintezni a dolgokat

Quote (Jancsipapa @ Sep 24 2014 05:59pm)
Ahogy nézem, jövő hétre kb így fog kinézni:

Jara éppen a templomból jövet éppen két vadidegen zongoratanárnak sikerült beköltöznie a kilencedikre, felvitt 2 zongorát, majd 5 koldusnak italt, ételt vett, ezek után elment volna szórakozni. Kikérte a 3 deci szénsavmentes ásványvizét, mire megjelent mögötte vérben forgó szemekkel, egy félig üres pálinkásüveggel a kezében Vismajor, aki se szó, se beszéd keresztülszúrta egy machetével.


hat inkabb afele szalad a topic hogy: vismajornak megerkezett a noje, angolul elordítottam magam, hogy ez geciocsmany, es lehanytam a faszba, majd az asztal kozepere kakaltam, belenyomtam vismajor arcat, hogy NEZD IGY NEZ KI A NOD, majd szegeny mar tehetlensegeben nem tudott mar mast tenni, mint hogy agyon egy kijozanito pofont

This post was edited by jarabekg on Sep 24 2014 11:05am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 11:03am
Tobb szeretet kene a subra.

Sracok ti szerettetek mar ma?
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:03am
Quote (Vismajor @ Sep 24 2014 07:02pm)
hunindex, tomi, jara, mesh, rici, én, patrik, gurke, vrt, anarkin, cpt, tevetava+patrik és az én barátnőm
asszem ennyi, bár úgyis kihagytam valakit


Igen
Ptdkt
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:03am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 07:02pm)
ricit halalra szivattam, es minden alkalommal meg fogom tenni ha eljon rl talira

wtf erre emlekszem, de vismajor szivatasara nem?

anynit mondtam neki hogy nem modell a baratnoje, kb egesz este, erre megutott

ha azt mondom neki, hogy a baratnod nem pek vagy nem fodrasz akkor is jogos az utes?

hagyjuk mar ezt
ha en is bevernek egyet mindenkinek aki borzaszto taplo stilusban itt a nomet/anyamat/rokonaimat szidta jarhatnam az orszagot egy darabig (khhm janou es lacketto akar)

rici megalazasara pedig minden egyes alkalmat meg fogok ragadni, akar tetszik akarkinek akar nem, bantani nem fogom, megerdemelne, de nem fogom igy elintezni a dolgokat


Nem fogod.
Kiveve persze ha a torkodban egy kessel meg tudsz beszelni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 11:04am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 06:03pm)
Tobb szeretet kene a subra.

Sracok ti szerettetek mar ma?


fél órája, fasza volt

Quote (tevetavamultija @ Sep 24 2014 06:03pm)
Igen
Ptdkt


nah bazdmeg, a mongol harcos
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 11:04am
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 17:59)
Ahogy nézem, jövő hétre kb így fog kinézni:

Jara éppen a templomból jövet éppen két vadidegen zongoratanárnak sikerült beköltöznie a kilencedikre, felvitt 2 zongorát, majd 5 koldusnak italt, ételt vett, ezek után elment volna szórakozni. Kikérte a 3 deci szénsavmentes ásványvizét, mire megjelent mögötte vérben forgó szemekkel, egy félig üres pálinkásüveggel a kezében Vismajor, aki se szó, se beszéd keresztülszúrta egy machetével.


szánalmas ez egyébként amit csinálsz, np.
En nem vedem jarat, se vist, egyik sem volt szep amit csinalt, de mostmar kezd kurvara idegesito lenni ez a topic
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 11:04am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 06:04pm)
szánalmas ez egyébként amit csinálsz, np.
En nem vedem jarat, se vist, egyik sem volt szep amit csinalt, de mostmar kezd kurvara idegesito lenni ez a topic


ahelyett, hogy inkább arról beszélnénk, hogy azt mondtad nálad aludhatok és aztán ott hagytál
Go Back To Magyar Topic List
Prev1626364656679Next
Add Reply New Topic New Poll