Quote (Rawen @ 2 Apr 2012 14:08)
Hát nálam ott volt vége a dolognak, hogy képesek voltak egy ilyen embert kitenni mint alternatív köztársasági elnök, ezt azért intelligens ember nem gondolhatja komolyan.
ja, de különben is ilyen tipikus demagóg szövegekkel butítják az embereket, de azért vannak jó vicceik képeik stb.
minél többet nézelődöm a közéletben, annál inkább rájövök mennyire is pleb a népesség 9x%-a