d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev162636465661468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 2 2012 06:18am
Quote (Rawen @ 2 Apr 2012 14:08)
Hát nálam ott volt vége a dolognak, hogy képesek voltak egy ilyen embert kitenni mint alternatív köztársasági elnök, ezt azért intelligens ember nem gondolhatja komolyan.


ja, de különben is ilyen tipikus demagóg szövegekkel butítják az embereket, de azért vannak jó vicceik képeik stb.

minél többet nézelődöm a közéletben, annál inkább rájövök mennyire is pleb a népesség 9x%-a
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 4 2012 09:18am
bump
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 11 2012 08:41am
http://hvg.hu/itthon/20120411_jobbik_tervezet
Már meg sem lepődöm, de azért szégyen, hogy 2012ben is nagyon sokan szavaznának rájuk.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 12 2012 12:51pm
Quote (CyberPunk666 @ 12 Apr 2012 19:45)

Quote (Genthor @ 12 Apr 2012 16:48)
Nem gondoltam volna, hogy én leszek az első, aki a CE-t jelölte meg.

inb4 PÉNZES

/e: jelöli

majd írok I. Viktornak, hogy lehet még spórolni a vám és pénzügyőrök fizetésén.

Nem szükséges, már megvan az újabb ötlet a teljes lakosság lehúzására.


http://vastagbor.blog.hu/2012/04/12/matolcsy_ujabb_nagy_otlete
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 12 2012 12:55pm
Quote (Genthor @ 12 Apr 2012 20:51)
Nem szükséges, már megvan az újabb ötlet a teljes lakosság lehúzására.


http://vastagbor.blog.hu/2012/04/12/matolcsy%5Fujabb%5Fnagy%5Fotlete


Ezen már akkor sírva röhögtem amikor megjelent a Heti Válaszban.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 12 2012 12:58pm
Quote (Genthor @ 12 Apr 2012 20:51)
Nem szükséges, már megvan az újabb ötlet a teljes lakosság lehúzására.


http://vastagbor.blog.hu/2012/04/12/matolcsy_ujabb_nagy_otlete


Quote (Rawen @ 12 Apr 2012 20:55)
Ezen már akkor sírva röhögtem amikor megjelent a Heti Válaszban.


DE AKKOR SEM LESZÜNK GYARMAT!!!!!!!

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 12 2012 01:00pm
Quote (Genthor @ 12 Apr 2012 19:51)
Nem szükséges, már megvan az újabb ötlet a teljes lakosság lehúzására.


http://vastagbor.blog.hu/2012/04/12/matolcsy_ujabb_nagy_otlete


szerintem ez kivitelezhetetlen, kb felgyújtaná a nép a parlamentet. Biztos lesz egy kis beszedés, de egy 30%áfa+ez már elég lenne, hogy a tömeg meginduljon a parlamentbe. Ki merne belelőni a tömegbe? senki...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 12 2012 01:07pm
Quote (Genthor @ 12 Apr 2012 19:51)
Nem szükséges, már megvan az újabb ötlet a teljes lakosság lehúzására.


http://vastagbor.blog.hu/2012/04/12/matolcsy_ujabb_nagy_otlete


emberünk tuti nem épelméjü

hogy kerülhet ilyen ember ilyen pozicioba...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 12 2012 01:11pm
Quote (Inakwo @ Apr 12 2012 08:07pm)
emberünk tuti nem épelméjü

hogy kerülhet ilyen ember ilyen pozicioba...


úgy, hogy akik megválaszották azok se 100asak
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 12 2012 01:13pm
Quote (A122 @ 12 Apr 2012 20:11)
úgy, hogy akik megválaszották azok se 100asak


kit választottak meg? őt kinevezték még hozzá Orbán
nem kellett választani..
Go Back To Magyar Topic List
Prev162636465661468Next
Add Reply New Topic New Poll