d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1626364
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:40am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 12:38pm)
na vegre, mostmar csak egy van, errol beszeltem, latod AngryBug? Kitartok ;)




Azért jó látni, mennyit fejlődtél 2006 óta. Nem semmi.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:41am
Quote (estamas @ Nov 15 2011 11:40am)
http://i39.tinypic.com/214xzec.jpg

Azért jó látni, mennyit fejlődtél 2006 óta. Nem semmi.


Te voltal a TheBigFatGuy?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 05:41am
Quote (estamas @ Nov 15 2011 01:40pm)
http://i39.tinypic.com/214xzec.jpg

Azért jó látni, mennyit fejlődtél 2006 óta. Nem semmi.


szabi_fire
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 15 2011 05:41am
te jó ég, hol rejtegettetek ti el 60 oldal spamot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1626364
Closed New Topic New Poll