Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2011 10:58pm)
nem csodálom, éjfélkor az ember vagy bulizni vagy aludni szeretne menni.
ez igaz az elmúlt két hétre, de ahogy telik az idő, kényszerből fogom megcsinálni ofc...
accidentally ittam egy kávét délután, úgy, hogy már jóideje leszoktam róla, szal aludni nem fogok reggelig az is tuti