Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:36)
nocare topic, leszaromság van, pont azért ez a téma, hogy ide bármi jöhet, amit mást nem érdekelhet..
..de neked itt is ki kell ragadni a hozzászólásaimat, nem tetszik kicsit retardáltnak lenni?
Részemről ennyi, zárjuk le, byebye..
ezzel csak az a baj, hogy neked kábé az összes postodat helyből ide kellett volna írni, mert mindenki lefossa.
én meg nemis vagyok retardált, csak reagáltam a postodra, hogy jóféle ontopik post volt, mindenki le is szarja, te meg mingyá kétszer is quoteolod és
SIRSZ