d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev162636465665001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:36am
Quote (bajcli @ 31 Jul 2010 14:34)
:DDDDDDDDDDDDD

24/7 ide fosod a jelentéktelen életed jelentéktelen faszságait, majd kiderül, hogy neked az is eseményszámba megy, ha valaki egy szaros csokit ad neked.
és még másnak van szüksége életre.


nocare topic, leszaromság van, pont azért ez a téma, hogy ide bármi jöhet, amit mást nem érdekelhet..
..de neked itt is ki kell ragadni a hozzászólásaimat, nem tetszik kicsit retardáltnak lenni?
Részemről ennyi, zárjuk le, byebye..

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 06:36am
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jul 31 2010 06:36am
NA felvagyok ismét :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 06:40am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 14:36)
nocare topic, leszaromság van, pont azért ez a téma, hogy ide bármi jöhet, amit mást nem érdekelhet..
..de neked itt is ki kell ragadni a hozzászólásaimat, nem tetszik kicsit retardáltnak lenni?
Részemről ennyi, zárjuk le, byebye..


ezzel csak az a baj, hogy neked kábé az összes postodat helyből ide kellett volna írni, mert mindenki lefossa.
én meg nemis vagyok retardált, csak reagáltam a postodra, hogy jóféle ontopik post volt, mindenki le is szarja, te meg mingyá kétszer is quoteolod és










































































SIRSZ
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:43am
Quote (bajcli @ 31 Jul 2010 14:40)
...


így van, biztos, de legyen végre byebye :hello:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2010 06:44am
Quote (bajcli @ Jul 31 2010 12:40pm)
ezzel csak az a baj, hogy neked kábé az összes postodat helyből ide kellett volna írni, mert mindenki lefossa.
én meg nemis vagyok retardált, csak reagáltam a postodra, hogy jóféle ontopik post volt, mindenki le is szarja, te meg mingyá kétszer is quoteolod és










































































SIRSZ


nyugi még 5x el fog töled köszönni.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 06:46am
Quote (sylke @ 31 Jul 2010 14:44)
nyugi még 5x el fog tőled köszönni.


kell a post, hamarosan 4k

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 06:47am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 06:47am
Quote (banyek @ Jul 31 2010 02:43pm)
így van, biztos, de legyen végre byebye :hello:


már az 1. kommentre sem értettem minek reagálni...
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 31 2010 06:47am
bibibii, kaptam csokival töltött ostyarudat egyik bnőtől :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 06:48am
Quote (Rezs @ Jul 31 2010 02:47pm)
bibibii, kaptam csokival töltött ostyarudat egyik bnőtől :D


leszarjuk a nyomorodat.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 06:49am
Quote (Rezs @ Jul 31 2010 02:47pm)
bibibii, kaptam csokival töltött ostyarudat egyik bnőtől :D


nagyon helyes, és care topic..
Go Back To Magyar Topic List
Prev162636465665001Next
Closed New Topic New Poll