d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev16263646566122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2010 05:04am
Quote (Imdeth @ 26 Jul 2010 13:00)
elég nagy álat vagy csezd, mennyi idő ez?


3-4 órát eljátszok ezekkel. A leves akkor lesz n1, ha szépen lassan fő meg. :)
Epic füstölt porcot vettem bele, jó húsos és n1 módon füstölt (nem gyors pácolt).
Ameddig a többit csinálom addig a leves is fő. ^^
Rizotto előkészülettel ~35-40perc
Hús előkészülettel: ~másfél óra
Saláta előkészülettel: ~20 perc
Leves előkészülettel: 3-4 óra között, bab függő. ^^
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 26 2010 05:07am
Quote (Baleee @ 26 Jul 2010 13:04)
3-4 órát eljátszok ezekkel. A leves akkor lesz n1, ha szépen lassan fő meg. :)
Epic füstölt porcot vettem bele, jó húsos és n1 módon füstölt (nem gyors pácolt).
Ameddig a többit csinálom addig a leves is fő. ^^
Rizotto előkészülettel ~35-40perc
Hús előkészülettel: ~másfél óra
Saláta előkészülettel: ~20 perc
Leves előkészülettel: 3-4 óra között, bab függő. ^^


:o

ezt mára vagy holnapra csinálod?

mindjárt én is indítok valamit de ilyen tészta forralás szinten kb.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2010 05:09am
Quote (Imdeth @ 26 Jul 2010 13:07)
:o

ezt mára vagy holnapra csinálod?

mindjárt én is indítok valamit de ilyen tészta forralás szinten kb.


Ez ma lesz. A rizotto hamarost kész, a húsnak is kell még vagy 20 perc, levest előbb habartam be tejföllel. ^^
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 26 2010 05:14am
Quote (Baleee @ 26 Jul 2010 12:09)
Ez ma lesz. A rizotto hamarost kész, a húsnak is kell még vagy 20 perc, levest előbb habartam be tejföllel. ^^


Én mára csak pörit és rízst csinálok ^_^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2010 05:17am
Quote (Oberon_os @ 26 Jul 2010 13:14)
Én mára csak pörit és rízst csinálok ^_^


Csináld párolva a rizst, ilyen majdnem rizottó módon. Kis hagyma, piros paprika (nem az őrölt, hanem pl a pritamin, ha az nincs, akkor sima paprika + piros édes paprika a por). Utóbbi időben rászoktam, hogy ha rizs a köret, akkor így csinálom, még ha nem is az original rizotto, mert pl nincs minden hozzá.

De am meg az is finom, hogy kifőzöd a rizst, majdnem készre és a végén kicsit 'megpirítod' vajon, nekem nagyon tetszett. :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 26 2010 10:12am
görög rakott krumpli lesz itten az ebéd. Én papriksákrumplira szavaztam, emrt az régen ettem, de az asszony nem tűrt ellentmondást^^
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 26 2010 01:52pm
haverokkal vízipipa meg pia
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 26 2010 01:54pm
Quote (Vismajor @ 26 Jul 2010 17:12)
görög rakott krumpli lesz itten az ebéd. Én papriksákrumplira szavaztam, emrt az régen ettem, de az asszony nem tűrt ellentmondást^^


Valamikor kéne egy bográcsos tali, ott csinálok Neked olyan paprikáskrumplit, hogy beszarsz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 26 2010 01:57pm
Quote (Oberon_os @ Jul 26 2010 09:54pm)
Valamikor kéne egy bográcsos tali, ott csinálok Neked olyan paprikáskrumplit, hogy beszarsz


én a melledre is teszem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 26 2010 02:06pm
RL? lol?
most jön ki a starcraft 2.
ezt a topicot be is zárhatják
Go Back To Magyar Topic List
Prev16263646566122Next
Add Reply New Topic New Poll