d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16263646566512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2010 02:28am
Quote (David_ibolykane @ Jun 24 2010 06:32am)
Azon gondolkoztam, hogy az AIDS-nél az "S" betű csak a többesszám jele, tehát többesszám nélkül AID. Ami azt jelenti, hogy segéderő, segédeszköz, segédlet, segély,  segítség, segítőtárs. Akkor az AIDS = segédeszközök, segédletek, segélyek, segítségek, segítőtársak.
Tehát ha pl angolul akarják megkérdezni, hogy vannak-e segítőtársaid, úgy is rá lehetne kérdezni, hogy:  Do you have any AIDS? - No, but Peter will help me to get it soon.


holy shit
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 24 2010 02:30am
Sokkolóval fékezték meg Salt Lake City közelében azt a nőt, aki kedden ellopott egy autót, majd egy óvatlan pillanatban az őt üldöző rendőrök autóját is eltulajdonította és totálkárosra törte. Mindezt meztelenül.


http://hvg.hu/vilag/20100623_rendorautot_lopott

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 24 2010 02:31am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2010 02:39am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 24 2010 10:30am)
Sokkolóval fékezték meg Salt Lake City közelében azt a nőt, aki kedden ellopott egy autót, majd egy óvatlan pillanatban az őt üldöző rendőrök autóját is eltulajdonította és totálkárosra törte. Mindezt meztelenül.


http://hvg.hu/vilag/20100623_rendorautot_lopott


gyönyörű ez a nő
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2010 02:45am
omg
2 egymás utáni runon eset 1-1 soj, ráadásul ugyan azzal a skinnel
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 24 2010 03:13am
Quote (fahrii @ 24 Jun 2010 10:45)
omg
2 egymás utáni runon eset 1-1 soj, ráadásul ugyan azzal a skinnel


csalsz...

/e. joreggelt...

This post was edited by Sanyika on Jun 24 2010 03:14am
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 24 2010 03:17am
Quote (David_ibolykane @ 24 Jun 2010 08:32)
Azon gondolkoztam, hogy az AIDS-nél az "S" betű csak a többesszám jele, tehát többesszám nélkül AID. Ami azt jelenti, hogy segéderő, segédeszköz, segédlet, segély,  segítség, segítőtárs. Akkor az AIDS = segédeszközök, segédletek, segélyek, segítségek, segítőtársak.
Tehát ha pl angolul akarják megkérdezni, hogy vannak-e segítőtársaid, úgy is rá lehetne kérdezni, hogy:  Do you have any AIDS? - No, but Peter will help me to get it soon.


csak akkor kisbetűvel kell írni, mert az AIDS az rövídítés

bár hogy beszéd közben ezt hogy lehet megmutatni, melyikre gondolunk... talán a szövegkörnyezetből
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 24 2010 04:18am
Quote (David_ibolykane @ 24 Jun 2010 08:32)
Azon gondolkoztam, hogy az AIDS-nél az "S" betű csak a többesszám jele, tehát többesszám nélkül AID. Ami azt jelenti, hogy segéderő, segédeszköz, segédlet, segély,  segítség, segítőtárs. Akkor az AIDS = segédeszközök, segédletek, segélyek, segítségek, segítőtársak.
Tehát ha pl angolul akarják megkérdezni, hogy vannak-e segítőtársaid, úgy is rá lehetne kérdezni, hogy:  Do you have any AIDS? - No, but Peter will help me to get it soon.


lol balfasz

ez volt a sout parkban is, ott is szar poén volt, bár egy egész részt húztak rá erre a segítők-dologra, pedig mindenki azt hitte hogy éces a csávó

AIDS = Acquired Immune Deficiency Syndrome
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 24 2010 04:20am
Quote (sylKE @ Jun 24 2010 08:34am)
tul sok a szabadidöd


nem a szabadidője sok... :D
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 24 2010 04:30am
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 12:18)
lol balfasz

ez volt a sout parkban is, ott is szar poén volt, bár egy egész részt húztak rá erre a segítők-dologra, pedig mindenki azt hitte hogy éces a csávó

AIDS = Acquired Immune Deficiency Syndrome


ott pl. a magyar szinkron kurvajó

egyébként más nyelven nem lehetne érteni a szóviccet
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 24 2010 05:23am
http://www.nemzetisport.hu/tenisz/federereket-is-lenyugozi-isnerek-meccse-2034059/

lol

upsz látom van neki topic,

mesh

This post was edited by Vharimatras on Jun 24 2010 05:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16263646566512Next
Closed New Topic New Poll