Quote (David_ibolykane @ 24 Jun 2010 08:32)
Azon gondolkoztam, hogy az AIDS-nél az "S" betű csak a többesszám jele, tehát többesszám nélkül AID. Ami azt jelenti, hogy segéderő, segédeszköz, segédlet, segély, segítség, segítőtárs. Akkor az AIDS = segédeszközök, segédletek, segélyek, segítségek, segítőtársak.
Tehát ha pl angolul akarják megkérdezni, hogy vannak-e segítőtársaid, úgy is rá lehetne kérdezni, hogy: Do you have any AIDS? - No, but Peter will help me to get it soon.
lol balfasz
ez volt a sout parkban is, ott is szar poén volt, bár egy egész részt húztak rá erre a segítők-dologra, pedig mindenki azt hitte hogy éces a csávó
AIDS = Acquired Immune Deficiency Syndrome