Quote (Anarkin @ Jun 2 2010 12:25pm)
Azért annyit hozzáfűznék az egészhez - mert látom mindenki kivételesen komolyan veszi -, hogy az összes internetes szavazás kb. abból áll, hogy ki hív több embert. Ez az egyik
A másik pedig, hogy a szépséget úgysem lehet definiálni -- Sin sig-e pl. nem értem hogy kaphatott 8 szavazot (erős második hely), mindenki vak? :D kizárt hogy a sig miatt kapta Oli a voteokat -- amennyiben tévednék, akkor sem kezdek el panaszkodni hogy "ZOMG ne az embert nézzétek hanem a siget, mert én úgy gondolom hogy..."
igy van
ha lesz meg ilyen akkor meg csak painttel se faradok
egy darab irott A betuvel a signemben fogok nyerni