d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev162636465Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 22
Joined: Jun 1 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 07:11am
Quote (Anarkin @ Jun 2 2010 12:25pm)
Azért annyit hozzáfűznék az egészhez - mert látom mindenki kivételesen komolyan veszi -, hogy az összes internetes szavazás kb. abból áll, hogy ki hív több embert. Ez az egyik

A másik pedig, hogy a szépséget úgysem lehet definiálni -- Sin sig-e pl. nem értem hogy kaphatott 8 szavazot (erős második hely), mindenki vak? :D kizárt hogy a sig miatt kapta Oli a voteokat -- amennyiben tévednék, akkor sem kezdek el panaszkodni hogy "ZOMG ne az embert nézzétek hanem a siget, mert én úgy gondolom hogy..."


igy van
ha lesz meg ilyen akkor meg csak painttel se faradok
egy darab irott A betuvel a signemben fogok nyerni
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 2 2010 07:13am
Quote (Anarkin @ 2 Jun 2010 11:25)
Azért annyit hozzáfűznék az egészhez - mert látom mindenki kivételesen komolyan veszi -, hogy az összes internetes szavazás kb. abból áll, hogy ki hív több embert. Ez az egyik

A másik pedig, hogy a szépséget úgysem lehet definiálni -- Sin sig-e pl. nem értem hogy kaphatott 8 szavazot (erős második hely), mindenki vak? :D kizárt hogy a sig miatt kapta Oli a voteokat -- amennyiben tévednék, akkor sem kezdek el panaszkodni hogy "ZOMG ne az embert nézzétek hanem a siget, mert én úgy gondolom hogy..."


szerintem simán jó az a sig...
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 2 2010 07:17am
Quote (Anarkin @ 2 Jun 2010 12:25)
Azért annyit hozzáfűznék az egészhez - mert látom mindenki kivételesen komolyan veszi -, hogy az összes internetes szavazás kb. abból áll, hogy ki hív több embert. Ez az egyik

A másik pedig, hogy a szépséget úgysem lehet definiálni -- Sin sig-e pl. nem értem hogy kaphatott 8 szavazot (erős második hely), mindenki vak? :D kizárt hogy a sig miatt kapta Oli a voteokat -- amennyiben tévednék, akkor sem kezdek el panaszkodni hogy "ZOMG ne az embert nézzétek hanem a siget, mert én úgy gondolom hogy..."



/e:de persze mint mindíg
izlések és pofonok

This post was edited by zenebuddhizmus on Jun 2 2010 07:18am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 2 2010 10:34am
Quote (torokszentmiklos @ 2 Jun 2010 10:40)
szanalmas hogy predi milyen signel nyert
erosen tukrozni a hunsub szinvonalat :thumbsup:


Banned
Posts: 22
Joined: Jun 1 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 10:38am
Quote (Ad4mz @ Jun 2 2010 06:34pm)
http://newerth101.com/wp-content/uploads/2009/12/engineer.png


dikk mivan veled
azt se tudod miez
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 10:39am
Quote (torokszentmiklos @ Jun 2 2010 05:38pm)
dikk mivan veled
azt se tudod miez


blacksmithnek nézem
Banned
Posts: 22
Joined: Jun 1 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 10:40am
Quote (N4aBz @ Jun 2 2010 06:39pm)
blacksmithnek nézem




inb4 faillink mert nincs 50 postom
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 2 2010 10:40am
Quote (torokszentmiklos @ 2 Jun 2010 18:38)
dikk mivan veled
azt se tudod miez


ha nem most keltem volna, beírnék valami frappáns visszavágást szécsi

Quote (N4aBz @ 2 Jun 2010 18:39)
blacksmithnek nézem


Joined: Jan 17 2010

This post was edited by Ad4mz on Jun 2 2010 10:40am
Banned
Posts: 22
Joined: Jun 1 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 10:42am
Quote (Ad4mz @ Jun 2 2010 06:40pm)
ha nem most keltem volna, beírnék valami frappáns visszavágást szécsi


azert ez onmagaban is eleg kemeny sertes volt.

This post was edited by torokszentmiklos on Jun 2 2010 10:43am
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Jun 2 2010 10:44am
Quote (torokszentmiklos @ Jun 2 2010 04:42pm)
azert ez onmagaban is eleg kemeny sertes volt.


oh hi
Go Back To Magyar Topic List
Prev162636465Next
Add Reply New Topic New Poll