d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1626364656669Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,349
Joined: Apr 12 2007
Gold: 0.00
Mar 26 2011 06:14am
Leteszteltem az elite void/deflector/acp setupot duoban. Háth ... tankolni elég necces, de meg lehet csinálni. És kicsit nem értettem az egészet, de egy full arma mondhatni elvert. ~~ Simán void 8/10 killt elvisz arma elől. Acp setup meg 50-50? Lehet, hogy ez csak véletlen volt, ha valakit érdekel, postolom a további eredményeket is. :)

~Sir Bogi
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2011 10:49am
Quote (Bogos @ 26 Mar 2011 13:14)
Leteszteltem az elite void/deflector/acp setupot duoban. Háth ... tankolni elég necces, de meg lehet csinálni. És kicsit nem értettem az egészet, de egy full arma mondhatni elvert. ~~ Simán void 8/10 killt elvisz arma elől. Acp setup meg 50-50? Lehet, hogy ez csak véletlen volt, ha valakit érdekel, postolom a további eredményeket is. :)

~Sir Bogi


nem igazán értem, hogy ez mit jelent, de postold, mer érdekel :D
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Mar 27 2011 02:28pm
dungeoneeringbe hogy lehet catalytic staffot készíteni? vagy akármilyen másikat?
jó megvan magasabb botocska kell. -> hogy kell botot csinálni magasabb fákból?

This post was edited by Sanyika on Mar 27 2011 02:41pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 28 2011 03:17am
na, lvl50 a hpm meg a combat skilljeim. huzom magam 55-60-ig aztan megprobalom olni a moss giantokat.
igaz most is tudom csepelni oket, de hamar lesebeznek es ott nincs a kozelben fishing lehetoseg. remelem 60 koruli def ertekkel annyira nem talalnak be
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Mar 28 2011 05:10am
Quote (vtibor @ 28 Mar 2011 10:17)
na, lvl50 a hpm meg a combat skilljeim. huzom magam 55-60-ig aztan megprobalom olni a moss giantokat.
igaz most is tudom csepelni oket, de hamar lesebeznek es ott nincs a kozelben fishing lehetoseg. remelem 60 koruli def ertekkel annyira nem talalnak be


kivitted a dragon slayert? ha nem fuss neki, vedd meg a rune plate bodyt és úgy alig fognak sebezni. én 50 def 54 consti és elég sok időt elvagyok (Crandoron)
/e: mondjuk D'hide-vel meg mage cuccal is csak akkor safe helyen vagyok :D

This post was edited by Sanyika on Mar 28 2011 05:11am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 28 2011 05:12am
Quote (Sanyika @ 28 Mar 2011 13:10)
kivitted a dragon slayert? ha nem fuss neki, vedd meg a rune plate bodyt és úgy alig fognak sebezni. én 50 def 54 consti és elég sok időt elvagyok (Crandoron)
/e: mondjuk D'hide-vel meg mage cuccal is csak akkor safe helyen vagyok :D


nem csinaltam meg meg, penzt gyujtok ra egyelore.
40km van de meg kell a plate body meg a kite shield is.
azok meg dragak
Member
Posts: 1,349
Joined: Apr 12 2007
Gold: 0.00
Mar 28 2011 07:24am
Quote (Sanyika @ Mar 27 2011 09:28pm)
dungeoneeringbe hogy lehet catalytic staffot készíteni? vagy akármilyen másikat?
jó megvan magasabb botocska kell. -> hogy kell botot csinálni magasabb fákból?


Fletching skill kell hozzá. Minél magasabb, annál jobb. Ez a guide segíthet: http://runescape.wikia.com/wiki/Dungeoneering/Fletching

~Sir Bogi
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 28 2011 07:31am
Quote (vtibor @ 28 Mar 2011 13:12)
nem csinaltam meg meg, penzt gyujtok ra egyelore.
40km van de meg kell a plate body meg a kite shield is.
azok meg dragak


ha ráérsz 10 percen belül akkor átdobhatok neked casht ^^
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 28 2011 07:34am
valami apdet lesz egy ora mulva!
Quote (Klontar @ 28 Mar 2011 15:31)
ha ráérsz 10 percen belül akkor átdobhatok neked casht ^^


koszonom, de nem akarok eloskodni.
nektek is macera a gyujtes.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 28 2011 07:36am
Quote (vtibor @ 28 Mar 2011 15:34)
valami apdet lesz egy ora mulva!


koszonom, de nem akarok eloskodni.
nektek is macera a gyujtes.


igen itt is macera, csak memberben más nagyságrendben :D
pmelj vagy postolj egy worldot/helyet ha meggondoltad magad, mert lassan mennem kell
Go Back To Magyar Topic List
Prev1626364656669Next
Add Reply New Topic New Poll