Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 01:03am)
hiaba jossz te is ezzel
jobban jatszok rezsinel
es nem feedelek
ja, te jobban el tudsz farmolgatni egy lanen a 60. percben is egyedül
Rezs viszont annyira szar, hogy jön velünk és igy nem kell 5v4et játszani és még nyerni is tudunk : (
ráadásul szinte mindig te vagy a kibaszott carry (és az 5v5 fightokban elég gáz, ha az egyik csapat carryje nincs ott..)
supporternek még sosem láttalak (talán a fát lehet annak nevezni, azok közül amikkel te szoktál lenni)
This post was edited by sylKE on Dec 19 2009 04:16am