d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev16263646566828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 06:07pm
Quote (Rezs @ Dec 19 2009 01:02am)
mihez?  :huh:


a nyomorek fejedhez
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 06:07pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 12:07am)
a nyomorek fejedhez


gratulalok :)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 06:50pm
Rici, ne retardkodjal itten. Gtfo.
Senki sem AKAR veled jatszani (max ha ellenfel vagy, akkor jo a feed), ebbe torodj bele.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 07:03pm
Quote (Moonflow @ Dec 19 2009 01:50am)
Rici, ne retardkodjal itten. Gtfo.
Senki sem AKAR veled jatszani (max ha ellenfel vagy, akkor jo a feed), ebbe torodj bele.


hiaba jossz te is ezzel
jobban jatszok rezsinel
es nem feedelek
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 07:09pm
jah es csak o nem akar velem jatszani
amig ez a beteg fasz ottvan addig nem mehetek veluk
ha meg o kreal akkor ki is dob
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Dec 18 2009 07:29pm
2 Members: Gyuladze, ecneB

OH HAI
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 19 2009 04:11am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 01:03am)
hiaba jossz te is ezzel
jobban jatszok rezsinel
es nem feedelek


:DDDDDDDD

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 01:09am)
jah es csak o nem akar velem jatszani
amig ez a beteg fasz ottvan addig nem mehetek veluk
ha meg o kreal akkor ki is dob


még jó hogy kidoblak, mivel nem a teammel játszasz, ráadásul feedelsz is :D

This post was edited by Rezs on Dec 19 2009 04:12am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2009 04:13am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 01:03am)
hiaba jossz te is ezzel
jobban jatszok rezsinel
es nem feedelek


ja, te jobban el tudsz farmolgatni egy lanen a 60. percben is egyedül
Rezs viszont annyira szar, hogy jön velünk és igy nem kell 5v4et játszani és még nyerni is tudunk : (

ráadásul szinte mindig te vagy a kibaszott carry (és az 5v5 fightokban elég gáz, ha az egyik csapat carryje nincs ott..)
supporternek még sosem láttalak (talán a fát lehet annak nevezni, azok közül amikkel te szoktál lenni)

This post was edited by sylKE on Dec 19 2009 04:16am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 19 2009 04:15am
Quote (sylKE @ Dec 19 2009 10:13am)
ja, te jobban el tudsz farmolgatni egy lanen a 60. percben is egyedül
Rezs viszont annyira szar, hogy jön velünk és igy nem kell 5v4et játszani és még nyerni is tudunk : (


gémelünk?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2009 04:16am
Quote (Rezs @ Dec 19 2009 10:15am)
gémelünk?


hozok kaját, 15 perc max : )
Go Back To Magyar Topic List
Prev16263646566828Next
Add Reply New Topic New Poll