d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev16263646566382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 27 2010 12:44pm
Quote (championmath @ Apr 27 2010 07:40pm)
Szerintem a Bayer jut tovabb, Lyonnak szep ,hogy eddig eljutott.


nem tudom, kiestek páran a bayern védelméből, nehéz lesz
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 27 2010 12:52pm
Quote (A122 @ Apr 27 2010 07:44pm)
nem tudom, kiestek páran a bayern védelméből, nehéz lesz


bayern védelme akárhogy is szar
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 27 2010 01:07pm
Quote (A122 @ 27 Apr 2010 20:44)
nem tudom, kiestek páran a bayern védelméből, nehéz lesz


elvileg badstuber - demichelis - van buyten - lahm lesz, legalábbis egy tegnapi várható line-upokban ezt írták.

Quote (Vharimatras @ 27 Apr 2010 20:52)
bayern védelme akárhogy is szar


micho + lahm igenjó, van bommel meg szűri a középpályát.
meg amúgyis, te csak kusojá.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 27 2010 01:10pm
Quote (bajcli @ Apr 27 2010 08:07pm)
elvileg badstuber - demichelis - van buyten - lahm lesz, legalábbis egy tegnapi várható line-upokban ezt írták.



micho + lahm igenjó, van bommel meg szűri a középpályát.
meg amúgyis, te csak kusojá.


k sry
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 27 2010 01:17pm
Quote (bajcli @ Apr 27 2010 08:07pm)
elvileg badstuber - demichelis - van buyten - lahm lesz, legalábbis egy tegnapi várható line-upokban ezt írták.



micho + lahm igenjó, van bommel meg szűri a középpályát.
meg amúgyis, te csak kusojá.


Demichelis sérült nem?
Mindenesetre beszerencsétlenkedtek egy gólt.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 27 2010 01:21pm
Quote (Vismajor @ 27 Apr 2010 21:17)
Demichelis sérült nem?
Mindenesetre beszerencsétlenkedtek egy gólt.


olol, barátok köztöt nézek.
miazhogy beszerencsétlenkedtek?!?!?!?!
nem láttam, de biztos vagyok benne, hogy Lahm rúgta, kb 40 méterről, kipókhálózva a hosszú felsőt.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 27 2010 01:21pm
Quote (Vismajor @ 27 Apr 2010 20:17)
Demichelis sérült nem?
Mindenesetre beszerencsétlenkedtek egy gólt.


hát azért tegyük gyorsan hozzá hogy szépen játszanak és megérdemleten vezetnek...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 27 2010 01:21pm
Quote (bajcli @ Apr 27 2010 08:21pm)
olol, barátok köztöt nézek.
miazhogy beszerencsétlenkedtek?!?!?!?!
nem láttam, de biztos vagyok benne, hogy Lahm rúgta, kb 40 méterről, kipókhálózva a hosszú felsőt.


nem igazán
lahm kb pályán sincs, disznóorral együtt
Quote (Inakwo @ Apr 27 2010 08:21pm)
hát azért tegyük gyorsan hozzá hogy szépen játszanak és megérdemleten vezetnek...



senki sem mondta h nem

This post was edited by Vismajor on Apr 27 2010 01:21pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 27 2010 01:22pm
Quote (Vismajor @ 27 Apr 2010 21:21)
nem igazán
lahm kb pályán sincs, disznóorral együtt


úgy eladnám már azt a kurva ribéryt, tökre idegesít + miatta (is) kell mostanában a KP közepén játszania Schweininek :(
jól el is szürkült.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 27 2010 01:23pm
Quote (bajcli @ Apr 27 2010 08:22pm)
úgy eladnám már azt a kurva ribéryt, tökre idegesít + miatta (is) kell mostanában a KP közepén játszania Schweininek :(
jól el is szürkült.


Viszont altintop és bommel eléggé jól nyomja kpán, robben emg hozza a szokottat, buyten emg buttal üvöltözik
Go Back To Magyar Topic List
Prev16263646566382Next
Add Reply New Topic New Poll