Quote (bajcli @ Wed, 9 Sep 2009, 00:30)
holnap hosszú és nehéz és szar napom lesz.
majdnem megsajnáltalak de aztán rájöttem hogy leszarom
meg hogy azért van ez a topic
Quote (InfamousMythos @ Wed, 9 Sep 2009, 00:22)
oli nem csinal nekem siget :c
nekem se. senki.
This post was edited by kriza on Sep 8 2009 06:17pm