d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev16263646566162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,140
Joined: Mar 25 2006
Gold: 291.70
Sep 3 2008 04:40pm
Quote (lacketto @ Thu, Sep 4 2008, 12:37am)
te is a crew-hoz akarsz tartozni?
ahhoz min. 40% kell biggrin.gif


? rofl.gif

na jó éjt, holnap azaz ma, 8tól 6ig egyetem -.-
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 3 2008 04:41pm
Quote (lacketto @ Wed, Sep 3 2008, 11:37pm)
te is a crew-hoz akarsz tartozni?
ahhoz min. 40% kell biggrin.gif


sad.gif
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 3 2008 04:41pm
Quote (fry @ Wed, Sep 3 2008, 11:40pm)
? rofl.gif

na jó éjt, holnap azaz ma, 8tól 6ig egyetem -.-


http://img244.imageshack.us/img244/1427/vsgcrewlw1.jpg
http://img146.imageshack.us/img146/9021/vsgcrewap0gi2.jpg

ad4mz ilyen wannabeket mint te nem veszünk be biggrin.gif
Member
Posts: 7,140
Joined: Mar 25 2006
Gold: 291.70
Sep 3 2008 04:42pm
Quote (lacketto @ Thu, Sep 4 2008, 12:41am)


omg rofl.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 3 2008 04:49pm
Quote (lacketto @ Wed, Sep 3 2008, 11:41pm)


mintha annyira be akarnék kerülni ;(
amúgy miért vagyok wannabe?

This post was edited by Ad4mz on Sep 3 2008 04:52pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2008 11:22pm
gtfo spammer gecik,mashova hanyjatok plz
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 4 2008 08:52am
faszom mennyi filler rész jön még? (bleach)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2008 01:01am
Quote (Vharimatras @ Thu, 4 Sep 2008, 16:52)
faszom mennyi filler rész jön még? (bleach)


hat szamoljunk mar ann-en csak a kovetkezo reszig vannak meg a cimek
kovetkezo reszben OH NOEZZZ MASAKA AMAGAI TAICHO,aztan megegy resz amig ichigo leveri amagai-t,aztan megegy resz amig megmutatjak,h mindenki hudenagyon genki
kiveve ha nem igy lesz D
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 5 2008 07:16am
Quote (Rawen @ Fri, Sep 5 2008, 08:01am)
hat szamoljunk mar ann-en csak a kovetkezo reszig vannak meg a cimek
kovetkezo reszben OH NOEZZZ MASAKA AMAGAI TAICHO,aztan megegy resz amig ichigo leveri amagai-t,aztan megegy resz amig megmutatjak,h mindenki hudenagyon genki
kiveve ha nem igy lesz D


imo ichigo vs amagai az kb 3 rész lesz
ha már a kira vs kifune is kb annyi volt

sad.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2008 07:18am
Quote (Vharimatras @ Fri, 5 Sep 2008, 15:16)
imo ichigo vs amagai az kb 3 rész lesz
ha már a kira vs kifune is kb annyi volt

sad.gif


akkor bekaphatjak a faszomat
Go Back To Magyar Topic List
Prev16263646566162Next
Add Reply New Topic New Poll