Vki játszik Eu sc nl?
Van pár cuccom még előző ladderből, amiket ingyen odaadnék (kb. 40 pg, fele ametiszt, néhány amu, pár rúna - pul, ko, spirit packokhoz való rúnák, pár ring, ilyesmi)
Akinek kell, pm me, mert én csak kitörölném a karikat a cuccokkal együtt.