d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev16263646566183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,112.00
Jul 9 2008 09:02am
nem tudom mennyire szamit gosunak, de 3 napja csinaltam 1 walk nekrot, hellig sfben arctic armor es tarsaiban ment (east hc), erre hellen egybol kilottem vele 1 coat.
talan reset utan 1 honappal meg a coa annak szamit. :-)
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 9 2008 09:03am
Quote (vtibor @ Wed, Jul 9 2008, 03:02pm)
nem tudom mennyire szamit gosunak, de 3 napja csinaltam 1 walk nekrot, hellig sfben arctic armor es tarsaiban ment (east hc), erre hellen egybol kilottem vele 1 coat.
talan reset utan 1 honappal meg a coa annak szamit. :-)


1/10/20-as lett legalabb ?
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2008 09:04am
Quote (vtibor @ Wed, 9 Jul 2008, 16:02)
nem tudom mennyire szamit gosunak, de 3 napja csinaltam 1 walk nekrot, hellig sfben arctic armor es tarsaiban ment (east hc), erre hellen egybol kilottem vele 1 coat.
talan reset utan 1 honappal meg a coa annak szamit. :-)


Gz smile.gif
Id-zted?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,112.00
Jul 9 2008 09:04am
Quote (sondor @ Wed, Jul 9 2008, 03:03pm)
1/10/20-as lett legalabb ?


unid ofc.
elozo ladderban ugyanezt eljatszottam azt ideztem 2 sox kozepes stat lett 1,2k fgben ment el. Akkor annyiert vettem infyt nekromra.
ezt nem igazan merem megkockaztatni most.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 9 2008 09:34am
Quote (vtibor @ Wed, Jul 9 2008, 04:04pm)
unid ofc.
elozo ladderban ugyanezt eljatszottam azt ideztem 2 sox kozepes stat lett 1,2k fgben ment el. Akkor annyiert vettem infyt nekromra.
ezt nem igazan merem megkockaztatni most.


örülj annak hogy egyáltalán esett
a többit meg bizd a szerencsédre
gondolj bele ha esetleg perf lesz akkor hanyszorosát kapod az unid árának.
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2008 09:34am
Quote (lacketto @ Wed, 9 Jul 2008, 16:34)
örülj annak hogy egyáltalán esett
a többit meg bizd a szerencsédre
gondolj bele ha esetleg perf lesz akkor hanyszorosát kapod az unid árának.


Neked konnyu ezt mondani a perf df-ed utan biggrin.gif
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,112.00
Jul 9 2008 09:38am
Quote (lacketto @ Wed, Jul 9 2008, 03:34pm)
örülj annak hogy egyáltalán esett
a többit meg bizd a szerencsédre
gondolj bele ha esetleg perf lesz akkor hanyszorosát kapod az unid árának.


tudom jol, hogy sokszorosat, sot meg ha csak kozepes statos lenne, de 2 sox akkor is tobbet erne mint unidban, de ketszer megjatszani ugyanazt nagyon nagy lutri mar.. De ki tudja elozonel is azt mondtam hogy nincs az az isten, aztan masnap ideztem.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 9 2008 10:19am
Quote (vtibor @ Wed, Jul 9 2008, 04:38pm)
tudom jol, hogy sokszorosat, sot meg ha csak kozepes statos lenne, de 2 sox akkor is tobbet erne mint unidban, de ketszer megjatszani ugyanazt nagyon nagy lutri mar.. De ki tudja elozonel is azt mondtam hogy nincs az az isten, aztan masnap ideztem.


imb
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 9 2008 10:24am
Quote (vtibor @ Wed, Jul 9 2008, 04:38pm)
tudom jol, hogy sokszorosat, sot meg ha csak kozepes statos lenne, de 2 sox akkor is tobbet erne mint unidban, de ketszer megjatszani ugyanazt nagyon nagy lutri mar.. De ki tudja elozonel is azt mondtam hogy nincs az az isten, aztan masnap ideztem.


hat ha ez segit
amig jatszottam egyszer esett df, egyáltalán nem gondolkoztam azon hogy unidan adjam el, így id-ztem
30/37/33 smile.gif
Member
Posts: 2,902
Joined: Jun 27 2005
Gold: 176.35
Jul 9 2008 01:00pm
Hali!

egy ilyen 5 Bo-s sisak mit érhet? (scladder)


Go Back To Magyar Topic List
Prev16263646566183Next
Closed New Topic New Poll