d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1628629630631632830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 25 2010 04:42am
Quote (G0dric @ Jul 25 2010 11:39am)
Hellosztok lenne még egy kérdésem mennyit érhet egy 3max 14 ar 1 str es sc


Nem akarlak innen elzavarni, de ide általában akkor érdemes írnod, hogyha vmi rare cuccot találsz, vagy magciben vmi érdekességet.
Általában a cuccok nagyrészét megtalálod itt:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=35162177&f=170
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 25 2010 04:42am
Quote (G0dric @ 25 Jul 2010 12:39)
Hellosztok lenne még egy kérdésem mennyit érhet egy 3max 14 ar 1 str es sc


Semmi és az 5fg között.
Member
Posts: 2,474
Joined: Jul 24 2010
Gold: 1.00
Warn: 10%
Jul 25 2010 04:45am
Ah thx csak új vok még itt, köszi, vki esetleg msnen tudna segíteni hogy el tudjak igazodni?^^:D
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jul 25 2010 05:15am
omgomgomg
mit szereztem


10 fcrel is ér vmit?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 25 2010 05:18am
Quote (aLexXx2 @ Jul 25 2010 12:15pm)
omgomgomg
mit szereztem
http://www.kephost.com/images3/bq7nywzutga8gljjooy5.jpg

10 fcrel is ér vmit?


a faszom szopkodd ki.
erre siman csinalnek egy necrot
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 25 2010 05:20am
Quote (lacketto @ 25 Jul 2010 13:18)
a faszom szopkodd ki.
erre siman csinalnek egy necrot


pedig nem valami jo amu imo
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 25 2010 05:21am
Quote (Namechange @ Jul 25 2010 12:20pm)
pedig nem valami jo amu imo


darkforce :c
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 25 2010 05:32am
Quote (aLexXx2 @ 25 Jul 2010 13:15)
omgomgomg
mit szereztem
http://www.kephost.com/images3/bq7nywzutga8gljjooy5.jpg

10 fcrel is ér vmit?


Semmi rosszindulat, de szerintem ez fake.
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Jul 25 2010 05:39am
Quote (aLexXx2 @ 25 Jul 2010 11:15)
omgomgomg
mit szereztem
http://www.kephost.com/images3/bq7nywzutga8gljjooy5.jpg

10 fcrel is ér vmit?


íííííííííííííííííííííííí gecccccc, mennyi volt????? mennyiért adod?? :DDDD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 25 2010 05:55am
Quote (Winster @ Jul 25 2010 12:32pm)
Semmi rosszindulat, de szerintem ez fake.


ja en is kezdem azt hinni... tul szep h igaz legyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1628629630631632830Next
Closed New Topic New Poll