d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1625626627628629830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2
Joined: Jun 21 2008
Gold: 0.00
Jul 21 2010 07:19am
Quote (jarabekg @ Jul 21 2010 01:12pm)
Bp ér 15-30 at
Az első gc se rossz ne kukázd


Az első gc-t tegnap vitték volna de igazából ezeknek az értékeivel nem vagyok képben ezért kérdeztem meg itt mielőtt bagóért eladnám őket...
Esetleg lehetne részletesen ami 1 fg-nél többet ér? :-D
Köszönöm...
Member
Posts: 1,588
Joined: Apr 15 2008
Gold: 0.30
Jul 21 2010 08:46am
Quote (atek555 @ 21 Jul 2010 10:27)
sztem ez is sztem olyan 200, mondjuk a pc sk-k nélkül..... de ha mfre kell akkor minek kell pc sk???? a nélkül is visz mindent


nem mf re kell a pala :D
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Jul 21 2010 09:17am
Quote (ang3rf1st @ 21 Jul 2010 14:46)
nem mf re kell a pala :D


akkor miért írtál pl gheed-et? meg akkor minek merc? :S

ha pvp-re akkor 500-ból se jönne ki....még az amu sem.. sztem :S
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 21 2010 09:22am
Quote (aLexXx2 @ 21 Jul 2010 15:14)
akkor már a 330 psn sct se dobja ki
20at az is megérhet


330 psn dmg over 10 sec = 33 dmg / sec, amiből még le kell vonni a mob resistjét
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Jul 21 2010 09:58am
3ele-85life amu jó valamire?
mldben is inkább fcr meg mana kell, nem?
vagy..?
ha jó akkor mennyi lhet kb?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 21 2010 10:04am
Quote (atek555 @ 21 Jul 2010 16:58)
3ele-85life amu jó valamire?
mldben is inkább fcr meg mana kell, nem?
vagy..?
ha jó akkor mennyi lhet kb?


eladható talán, de kétlem hogy sokért. ~2-5 fg
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Jul 22 2010 04:14am
Sziasztok!

Találtam 1 ringet eusc classicban, érhet valamit ?

10fcr
109ar
14dex
9rep life
5mana
10fr

köszike előre is :)
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 22 2010 04:36am
Quote (LindaPpP @ Jul 22 2010 11:14am)
Sziasztok!

Találtam 1 ringet eusc classicban, érhet valamit ?

10fcr
109ar
14dex
9rep life
5mana
10fr

köszike előre is :)


max amának kell, de nem túl sokat ér imo
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 22 2010 04:42am
Quote (Vharimatras @ 22 Jul 2010 11:36)
max amának kell, de nem túl sokat ér imo


palának, hogy használhasson shardot minél kevesebb statból?
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Jul 22 2010 05:20am
köszike :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1625626627628629830Next
Closed New Topic New Poll