Quote (anyd @ Oct 20 2015 03:00pm)
Alulról kell felülre olvasni:
Belső levelezés, garantált agyrák
tovabba, nono egyaltalan nem vicces, de ezt gondolom megtapasztaltatok mar
szerintem a mozizasrol beszeltek, valamint hogy Gabler bizonyara meleg
ha már szar filmekről beszélünk, akkor csakis a sharknado… :P
fütyülsz és hazudsz.
Üdvözlettel,
nem tudom miről beszélsz.
Üdvözlettel:
azért ez gyenge volt, itthagyott gép esetén csak ennyi coming out, ennél többre számítottam Dani :D
ugyanitt nem akartam senkit meggyőzni róla, hogy nézze meg kötelező jelleggel, csak gondoltuk Gyürével hátha nem csak minket kettőnket érdekel :P
de ha versenyzünk, hogy minél szarabb filmeket nézzünk, arra is van egy-két ötletem, beugrónak nézhetünk Rubbert pl.
Üdvözlettel,
netetézd
szürke 50 árnyalatA?
Üdvözlettel:
Sziasztok!
Én is gyűlölöm a Star Wars-t, Gyűrűk urát, minden ilyet... Szerelmünk lapjai?
Üdv,
Nonó
Sziasztok,
Gyürével beszéltük, hogy fasza lenne elmenni valamikor még decemberben, 12.20 előtt elmenni megnézni a filmet.
Lenne kedve valakinek csatlakozni?
IMAXbe már nincs hely, de 1-2 cinemacitybe még lehet helyet foglalni, pl Allee.
Üdvözlettel,
produktiv kozossegnek tunik
nem is baj hogy en vagyok az osztalyon a legfiatalabb