d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16246256266276284765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 20 2015 08:27am
Quote (anyd @ Oct 20 2015 03:00pm)
Alulról kell felülre olvasni:
Belső levelezés, garantált agyrák

tovabba, nono egyaltalan nem vicces, de ezt gondolom megtapasztaltatok mar



szerintem a mozizasrol beszeltek, valamint hogy Gabler bizonyara meleg


ha már szar filmekről beszélünk, akkor csakis a sharknado… :P





fütyülsz és hazudsz.


Üdvözlettel,


nem tudom miről beszélsz.

Üdvözlettel:


azért ez gyenge volt, itthagyott gép esetén csak ennyi coming out, ennél többre számítottam Dani :D

ugyanitt nem akartam senkit meggyőzni róla, hogy nézze meg kötelező jelleggel, csak gondoltuk Gyürével hátha nem csak minket kettőnket érdekel :P

de ha versenyzünk, hogy minél szarabb filmeket nézzünk, arra is van egy-két ötletem, beugrónak nézhetünk Rubbert pl.


Üdvözlettel,

netetézd



szürke 50 árnyalatA?



Üdvözlettel:




Sziasztok!

Én is gyűlölöm a Star Wars-t, Gyűrűk urát, minden ilyet... Szerelmünk lapjai?

Üdv,
Nonó



Sziasztok,

Gyürével beszéltük, hogy fasza lenne elmenni valamikor még decemberben, 12.20 előtt elmenni megnézni a filmet.
Lenne kedve valakinek csatlakozni?

IMAXbe már nincs hely, de 1-2 cinemacitybe még lehet helyet foglalni, pl Allee.
Üdvözlettel,


produktiv kozossegnek tunik

nem is baj hogy en vagyok az osztalyon a legfiatalabb
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 20 2015 08:55am
kiprobaltam ezt a heroes of the stormot amugy, hatha kisebb a rak-faktorja mint LoLnak

es igy negy jatek utan az a benyomasom hogy ezt olyan bolcsiseknek talaltak ki akik szinezni is tul hulyek


en nem ertek valamit vagy ez tenyleg ilyen faguriga szintu jatek?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2015 09:00am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 20 2015 03:55pm)
kiprobaltam ezt a heroes of the stormot amugy, hatha kisebb a rak-faktorja mint LoLnak

es igy negy jatek utan az a benyomasom hogy ezt olyan bolcsiseknek talaltak ki akik szinezni is tul hulyek


en nem ertek valamit vagy ez tenyleg ilyen faguriga szintu jatek?


jól érzed. nincs gold, itemek, az exp global
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 20 2015 09:56am
Megnéztem a SW7 előzetesét. Egész jól néz ki.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 20 2015 09:59am
Imádom a matekot, de most annyira szarul tanít ez a nő, hogy inkább enne almát bassza meg...
Mikor lesz már vége...

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 20 2015 09:59am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 20 2015 10:24am
Hogy a faszomban lehet a világ legjobb tantárgyát ennyire szarul tanítani?
Hihetetlen...
Még 20 perc...
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 20 2015 10:30am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 20 2015 06:24pm)
Hogy a faszomban lehet a világ legjobb tantárgyát ennyire szarul tanítani?
Hihetetlen...
Még 20 perc...



Belefert volna editkent
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 20 2015 10:32am
Quote (subnyaralas @ 20 Oct 2015 18:30)
Belefert volna editkent


Edit
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 20 2015 10:40am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Oct 2015 17:32)
Edit


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=189368
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 20 2015 10:43am
Quote (GoreKnight9 @ 20 Oct 2015 18:40)


3.1415926535/asdfghjkl

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 20 2015 10:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16246256266276284765Next
Add Reply New Topic New Poll