Alulról kell felülre olvasni:
Belső levelezés, garantált agyrák
tovabba, nono egyaltalan nem vicces, de ezt gondolom megtapasztaltatok mar
szerintem a mozizasrol beszeltek, valamint hogy Gabler bizonyara meleg
ha már szar filmekről beszélünk, akkor csakis a sharknado…
fütyülsz és hazudsz.
Üdvözlettel,
nem tudom miről beszélsz.
Üdvözlettel:
azért ez gyenge volt, itthagyott gép esetén csak ennyi coming out, ennél többre számítottam Dani
ugyanitt nem akartam senkit meggyőzni róla, hogy nézze meg kötelező jelleggel, csak gondoltuk Gyürével hátha nem csak minket kettőnket érdekel
de ha versenyzünk, hogy minél szarabb filmeket nézzünk, arra is van egy-két ötletem, beugrónak nézhetünk Rubbert pl.
Üdvözlettel,
netetézd
szürke 50 árnyalatA?
Üdvözlettel:
Sziasztok!
Én is gyűlölöm a Star Wars-t, Gyűrűk urát, minden ilyet... Szerelmünk lapjai?
Üdv,
Nonó
Sziasztok,
Gyürével beszéltük, hogy fasza lenne elmenni valamikor még decemberben, 12.20 előtt elmenni megnézni a filmet.
Lenne kedve valakinek csatlakozni?
IMAXbe már nincs hely, de 1-2 cinemacitybe még lehet helyet foglalni, pl Allee.
Üdvözlettel,