d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16236246256266274765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2015 01:39am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 19 2015 09:02pm)
hozza kell rakni a gurke nagyon reszeg volt-ot


Ugy mar sajnos igaz lehet :s
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 20 2015 03:24am
Ma a szokásosnál is jobban csíp a leves a kínainál.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 20 2015 04:37am
Roses are red.
Violets are blue.
Wololo!
Now roses are too.
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 20 2015 04:47am
Quote (Flutter @ Oct 20 2015 12:37pm)
Roses are red.
Violets are blue.
Wololo!
Now roses are too.


fel kéne rakni jáccani egy kicsit :s
még amikor műtöttek és korházba voltam akkor akartam
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 20 2015 04:49am
Quote (subnyaralas @ Oct 20 2015 11:47am)
fel kéne rakni jáccani egy kicsit :s
még amikor műtöttek és korházba voltam akkor akartam


máris odavana májad?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2015 04:53am
Ede irl
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 20 2015 06:42am
niggereknek:
http://www.bbc.com/news/uk-34571609

majdnem de megse
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 20 2015 06:45am
Quote (GoreKnight9 @ 20 Oct 2015 14:39)


>afrika
>normalisak
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2015 08:00am
Alulról kell felülre olvasni:
Belső levelezés, garantált agyrák

tovabba, nono egyaltalan nem vicces, de ezt gondolom megtapasztaltatok mar



szerintem a mozizasrol beszeltek, valamint hogy Gabler bizonyara meleg


ha már szar filmekről beszélünk, akkor csakis a sharknado… :P





fütyülsz és hazudsz.


Üdvözlettel,


nem tudom miről beszélsz.

Üdvözlettel:


azért ez gyenge volt, itthagyott gép esetén csak ennyi coming out, ennél többre számítottam Dani :D

ugyanitt nem akartam senkit meggyőzni róla, hogy nézze meg kötelező jelleggel, csak gondoltuk Gyürével hátha nem csak minket kettőnket érdekel :P

de ha versenyzünk, hogy minél szarabb filmeket nézzünk, arra is van egy-két ötletem, beugrónak nézhetünk Rubbert pl.


Üdvözlettel,

netetézd



szürke 50 árnyalatA?



Üdvözlettel:




Sziasztok!

Én is gyűlölöm a Star Wars-t, Gyűrűk urát, minden ilyet... Szerelmünk lapjai?

Üdv,
Nonó



Sziasztok,

Gyürével beszéltük, hogy fasza lenne elmenni valamikor még decemberben, 12.20 előtt elmenni megnézni a filmet.
Lenne kedve valakinek csatlakozni?

IMAXbe már nincs hely, de 1-2 cinemacitybe még lehet helyet foglalni, pl Allee.
Üdvözlettel,
Go Back To Magyar Topic List
Prev16236246256266274765Next
Add Reply New Topic New Poll