d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16226236246256264765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 19 2015 04:25pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 19 2015 10:22pm)
ha wow szervereket lekapcsolnák kimennél kamionokat gyújtogatni?


kamionokat? magát a világot borítanám lángba
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 19 2015 05:01pm
nem birok elaludni ugyhogy megyek futni)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2015 11:53pm
Quote (Senee @ 20 Oct 2015 00:25)
kamionokat? magát a világot borítanám lángba


Nevetgélek

Tfw már kevesebb mint ezer post az 50kig

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 19 2015 11:54pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 19 2015 11:54pm
A hunsub egy kibaszott youtube fórum lett.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2015 12:02am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Oct 2015 07:54)
A hunsub egy kibaszott youtube fórum lett.


Mér
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2015 12:03am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Oct 2015 07:54)
A hunsub egy kibaszott youtube fórum lett.


Mér
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2015 12:33am
Kaptam egy ilyen belső emailt

Sziasztok!

A Bosch Magyarország Kft.-nek van egy rakat pozíciója, amire nagy erőkkel keresi a megfelelő embereket (infós, gépész, villanyos, mechatronikus, matematikus, fizikus).
Nem kifejezetten zseniket, hanem jó gondolkodású, rendszerszemélelettel bíró együttműködésre képes embereket keresnek, de ha zseni vagy az sem gond.

Jellemzően teljes állásra keresnek embereket, mert már most látszik, hogy jövőre indulnak olyan projektek(autógyárak megbízásai*), amire egyelőre nincs elég ember és a következő években ezek száma valószínűleg nőni fog.
De ha egyetem mellett csak gyakornokként tudsz jönni vagy szakdolgozat(szakmai gyakorlat) témát keresel és valami igazán ütős érdekel, arra is van példa. Relatíve lassan megy az emberfelvétel tehát, ha januárban végzel, akkor már itt az ideje, hogy jelentkezz.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2015 01:11am
Quote (anyd @ Oct 20 2015 06:33am)
Kaptam egy ilyen belső emailt

Sziasztok!

A Bosch Magyarország Kft.-nek van egy rakat pozíciója, amire nagy erőkkel keresi a megfelelő embereket (infós, gépész, villanyos, mechatronikus, matematikus, fizikus).
Nem kifejezetten zseniket, hanem jó gondolkodású, rendszerszemélelettel bíró együttműködésre képes embereket keresnek, de ha zseni vagy az sem gond.

Jellemzően teljes állásra keresnek embereket, mert már most látszik, hogy jövőre indulnak olyan projektek(autógyárak megbízásai*), amire egyelőre nincs elég ember és a következő években ezek száma valószínűleg nőni fog.
De ha egyetem mellett csak gyakornokként tudsz jönni vagy szakdolgozat(szakmai gyakorlat) témát keresel és valami igazán ütős érdekel, arra is van példa. Relatíve lassan megy az emberfelvétel tehát, ha januárban végzel, akkor már itt az ideje, hogy jelentkezz.


En inkabb azon lepodok meg hogy a matematikusok meg fizikusok egesz jol tudnak programozni
Nyilvan ha elakadnak, akkor tolunk kernek segitseget, de amugy nekem ez valami oriasi meglepetes volt

Btw nem biztos, hogy belso levelezeseket kellene megosztani amugy egy forumon

This post was edited by llllllllllll on Oct 20 2015 01:12am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2015 01:27am
Quote (llllllllllll @ Oct 20 2015 08:11am)
En inkabb azon lepodok meg hogy a matematikusok meg fizikusok egesz jol tudnak programozni
Nyilvan ha elakadnak, akkor tolunk kernek segitseget, de amugy nekem ez valami oriasi meglepetes volt

Btw nem biztos, hogy belso levelezeseket kellene megosztani amugy egy forumon


ismerek olyan matematikust aki mondjuk úgy, elég jól programozik, meglepődnél

Jah, tökmindegy, ez kb egy boschos csávó aki ajánlással akar lóvét szerválni

This post was edited by anyd on Oct 20 2015 01:28am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2015 01:34am
Batyam 2 ev utan lelepett toluk kulfoldre, aztan o is kapott ilyet vmi hres picsatol 1 hete.
Ugy latszik, minden adatbazisukban szereplo e-mail cimre kiszorjak, szarnak ra, Kaptak egy ilyen belso utasitast azt csa. : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev16226236246256264765Next
Add Reply New Topic New Poll