Quote (Cpt_Ghost @ Oct 31 2014 07:31pm)
toldi senior vajon tenyleg elhiszi maganak, hogy 125-os az iqja?
offtopic sorry, de erre reagálnom kell,
1987-ben a Kis Matematikusok Baráti Köre versenyen hatodikosként országos 3., 1988-ban hetedikesként pedig országos második voltam, tehát ezekben a felsőtagozatos szintű matekpéldákban elég jó vagyok, és az IQ tesztek legnehezebb feladatai általában ilyenek (nem kérdezhetnek olyasmit, amihez pl integrálni, deriválni tudni kéne, mert az nem lenne reprezentatív, akik a technikákat tudják, azoknak lenne jogtalan előnyük).
Szóval az, hogy az IQ teszteken nagyon jó eredményeket szoktam elérni, ez ennek köszönhető, és tény, de ez nem jelenti azt, hogy én egy okos ember lennék, ezt elismerem.
This post was edited by ToldiSenior on Oct 31 2014 12:53pm