d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch
Prev16162636465112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2016 08:03am




ezek szerint nem 20 ranked van
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 7 2016 08:44am
Quote (RRC @ Aug 7 2016 01:56pm)
és van 300 gamed



neked se ártana meg egy 5-6000game imo
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 7 2016 10:08am
felraktam, reaper nevezetü heroval kezdtem, tulajdonkeppen mi ennek a lenyege? megölni minel többször az enemy csapat tagjait?
megöltek haromszor, hiaba löttem 20x meg az enemyt egymas utan, semmi se törtent, legalabb call of dutyban meghaltak az emberek anno
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 10:09am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Aug 2016 18:08)
felraktam, reaper nevezetü heroval kezdtem, tulajdonkeppen mi ennek a lenyege? megölni minel többször az enemy csapat tagjait?
megöltek haromszor, hiaba löttem 20x meg az enemyt egymas utan, semmi se törtent, legalabb call of dutyban meghaltak az emberek anno


vagy ilyen king of the hill, hogy a pontot kell tartani amig nem lesz 100%-otok, vagy a payloadot kell bekiserni a celba (tobb megallos)
van heal a jatekban jocskan
vannak supportok akik healelnek, meg vannak tankok akik birjak a pofont, meg akik a dpst fossak magukbol, aztan lehet varialni
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 7 2016 10:11am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 05:09pm)
vagy ilyen king of the hill, hogy a pontot kell tartani amig nem lesz 100%-otok, vagy a payloadot kell bekiserni a celba (tobb megallos)
van heal a jatekban jocskan
vannak supportok akik healelnek, meg vannak tankok akik birjak a pofont, meg akik a dpst fossak magukbol, aztan lehet varialni


hat nem tudom, igy elso game utan azt mondom szecsiadam megmentett 40 euro vesztesegtol
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 10:12am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Aug 2016 18:11)
hat nem tudom, igy elso game utan azt mondom szecsiadam megmentett 40 euro vesztesegtol


elsore tenyleg eleg wtf a jatek az teny
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 7 2016 10:15am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Aug 2016 18:08)
felraktam, reaper nevezetü heroval kezdtem, tulajdonkeppen mi ennek a lenyege? megölni minel többször az enemy csapat tagjait?
megöltek haromszor, hiaba löttem 20x meg az enemyt egymas utan, semmi se törtent, legalabb call of dutyban meghaltak az emberek anno


reaper az pont olyan, hogy meleeben 2shotol mindenkit, de ha kicsit tavolabbrol lo, akkor nem csinal semmit kb
a kulonbozo classok mind masban jok, kicsit kb mint dota herok
minden mapon van valami objective, szoval nem a frageles a lenyeg
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 7 2016 10:20am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 7 2016 05:15pm)
reaper az pont olyan, hogy meleeben 2shotol mindenkit, de ha kicsit tavolabbrol lo, akkor nem csinal semmit kb
a kulonbozo classok mind masban jok, kicsit kb mint dota herok
minden mapon van valami objective, szoval nem a frageles a lenyeg


értem
később játszok majd még, de így elsőre nem nagyon jött be, melyik karaktert ajanljatok kezdesnek?
valamint hogy mit csinaljak vele (hogyan kell jatszani vele)

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Aug 7 2016 10:20am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2016 10:26am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 7 2016 05:20pm)
értem
később játszok majd még, de így elsőre nem nagyon jött be, melyik karaktert ajanljatok kezdesnek?
valamint hogy mit csinaljak vele (hogyan kell jatszani vele)


solderi76 imo noob friendly, defense es offense is jol hasznalhato
igazabol antiair lenne, de olyan csak 2 van, azokat meg ritkan pickelik (phara + mercy), ettol fuggetlenul en is mindig azt hozom, ha mar phara-t elvitte vmi gyoker
a jatek lenyege a objective elerese, tehat elfoglalni a pontot, vagy epp megtartani azt, amig le nem jar az ido
az, hogy mennyit olsz teljesen irrelevans, meg csak a csapattagjaid sem latjak, hogy teljesitesz
ugy mondanam, hogy taktikai arena shooter, cs meg quake keverve, megbolonditva kulonbozo karakterekkel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2016 10:31am
Quote (Taszilo.^ @ 7 Aug 2016 18:26)
solderi76 imo noob friendly, defense es offense is jol hasznalhato
igazabol antiair lenne, de olyan csak 2 van, azokat meg ritkan pickelik (phara + mercy), ettol fuggetlenul en is mindig azt hozom, ha mar phara-t elvitte vmi gyoker
a jatek lenyege a objective elerese, tehat elfoglalni a pontot, vagy epp megtartani azt, amig le nem jar az ido
az, hogy mennyit olsz teljesen irrelevans, meg csak a csapattagjaid sem latjak, hogy teljesitesz
ugy mondanam, hogy taktikai arena shooter, cs meg quake keverve, megbolonditva kulonbozo karakterekkel


de azért mindig arra vered magad mennyi medálod van XDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev16162636465112Next
Add Reply New Topic New Poll