Quote (jarabekg @ Aug 29 2016 06:49pm)
ez mondjuk netto baromsag szerintem
az elso hres kor arra van elvileg, hogy az ember nem szakmai skillsetjet/szemelyiseget felterkepezd, hogy elkeruljuk, a krixtijan szerint ez egy beta geci jellegu megallapitasokat, es ratapincson a lenyeges dolgokra
aztan a 2. ko a szakmai interju, ahol a kozvetlen felettes/ek dontik el, hogy szakmailag alkalmas-e a pozira.
Nincs a cegnel se felettes se vezetöseg.
Elsö körben ket ember beszel a jelentkezövel, felmerik hogy nagyjabol megfelel-e a munkara. Ha igen, akkor behivjuk masodik körre, ahol a csapat összes tagja beszelhet vele 20 percet.
Ezutan mindenki kitölt egy kerdöivet, es közösen megbeszeljük a heti meetingen mi legyen.
Quote (ace07 @ Aug 29 2016 06:49pm)
Es ha megis beleszol?
Mindig mondja magarol milyen hülye meg hogy nem akar beleszolni amihez nem ert, eleg jo nö.
This post was edited by Karan2_Returned on Aug 29 2016 11:58am