d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev16162636465172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2016 11:30am
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 06:11pm)
hibat kovetnenek el, ha rad biznak a dontest
remeljuk ez a veszely nem all fenn


Csapatbol mindenki beleszolhat a dologba, de mindenkinek van vetojoga, es az halalbiztos hogy amig en a csapat resze vagyok addig kiselejtezem a jelentkezök 90%-at.

Eleg sok red flag volt az interjun:
>Megemlitette hogy negy eve mar elutasitotta a ceg
>Frontendhez nem ert egyaltalan
>Mondta nem vallalna be egyedül semmilyen projektet mert nem bizik magaban
>20 ev munkatapasztalattal kevesebbet tud mint en
>Azert akar allast valtani mert basztatja a fönöke (beta geci aki hagyja magat)
>Dead fish kezfogas (megegy jel arra hogy beta geci)

Ez a csavo meg arra se jo hogy atpasszoljam neki a szar projektet amit maintainelek.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 29 2016 11:32am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Aug 2016 19:30)
Csapatbol mindenki beleszolhat a dologba, de mindenkinek van vetojoga, es az halalbiztos hogy amig en a csapat resze vagyok addig kiselejtezem a jelentkezök 90%-at.

Eleg sok red flag volt az interjun:
>Megemlitette hogy negy eve mar elutasitotta a ceg
>Frontendhez nem ert egyaltalan
>Mondta nem vallalna be egyedül semmilyen projektet mert nem bizik magaban
>20 ev munkatapasztalattal kevesebbet tud mint en
>Azert akar allast valtani mert basztatja a fönöke (beta geci aki hagyja magat)
>Dead fish kezfogas (megegy jel arra hogy beta geci)

Ez a csavo meg arra se jo hogy atpasszoljam neki a szar projektet amit maintainelek.


miert vagy bully krisztian
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2016 11:36am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 29 2016 05:30pm)
Csapatbol mindenki beleszolhat a dologba, de mindenkinek van vetojoga, es az halalbiztos hogy amig en a csapat resze vagyok addig kiselejtezem a jelentkezök 90%-at.

Eleg sok red flag volt az interjun:
>Megemlitette hogy negy eve mar elutasitotta a ceg
>Frontendhez nem ert egyaltalan
>Mondta nem vallalna be egyedül semmilyen projektet mert nem bizik magaban
>20 ev munkatapasztalattal kevesebbet tud mint en
>Azert akar allast valtani mert basztatja a fönöke (beta geci aki hagyja magat)
>Dead fish kezfogas (megegy jel arra hogy beta geci)

Ez a csavo meg arra se jo hogy atpasszoljam neki a szar projektet amit maintainelek.


komikus a béta geci jelző a te szádból
de ha ezeket is leírtad volna és nem úgy állítottad volna be, hogy te vagy a nagyfőnök, élet és halál ura, aki letaszít egy halandót a tajgetoszról, mert nem fogott normálisan kezet, akkor lehet már rég végeztünk volna a témával
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2016 11:44am
Quote (llllllllllll @ Aug 29 2016 06:36pm)
komikus a béta geci jelző a te szádból
de ha ezeket is leírtad volna és nem úgy állítottad volna be, hogy te vagy a nagyfőnök, élet és halál ura, aki letaszít egy halandót a tajgetoszról, mert nem fogott normálisan kezet, akkor lehet már rég végeztünk volna a témával


Rajtam kivül csak egy masik dev beszelt a csavoval, es ö sem volt megelegedve, hres csaj pl nem fog beleszolni semmit.

e: Amugy jot teszek ezzel a jelentkezönek is, azt mondta azert akar hozzank jönni mert hires a cegünk a minösegi munkarol, ez igaz is csak nem a mi csapatunkra, tehat ha fel is vennenk akkor hatalmasat csalodna.

This post was edited by Karan2_Returned on Aug 29 2016 11:50am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 29 2016 11:49am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 29 2016 06:44pm)
Rajtam kivül csak egy masik dev beszelt a csavoval, es ö sem volt megelegedve, hres csaj pl nem fog beleszolni semmit.


ez mondjuk netto baromsag szerintem

az elso hres kor arra van elvileg, hogy az ember nem szakmai skillsetjet/szemelyiseget felterkepezd, hogy elkeruljuk, a krixtijan szerint ez egy beta geci jellegu megallapitasokat, es ratapincson a lenyeges dolgokra

aztan a 2. ko a szakmai interju, ahol a kozvetlen felettes/ek dontik el, hogy szakmailag alkalmas-e a pozira.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 29 2016 11:49am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Aug 2016 18:44)
Rajtam kivül csak egy masik dev beszelt a csavoval, es ö sem volt megelegedve, hres csaj pl nem fog beleszolni semmit.


Es ha megis beleszol?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2016 11:55am
Quote (jarabekg @ Aug 29 2016 06:49pm)
ez mondjuk netto baromsag szerintem

az elso hres kor arra van elvileg, hogy az ember nem szakmai skillsetjet/szemelyiseget felterkepezd, hogy elkeruljuk, a krixtijan szerint ez egy beta geci jellegu megallapitasokat, es ratapincson a lenyeges dolgokra

aztan a 2. ko a szakmai interju, ahol a kozvetlen felettes/ek dontik el, hogy szakmailag alkalmas-e a pozira.


Nincs a cegnel se felettes se vezetöseg.

Elsö körben ket ember beszel a jelentkezövel, felmerik hogy nagyjabol megfelel-e a munkara. Ha igen, akkor behivjuk masodik körre, ahol a csapat összes tagja beszelhet vele 20 percet.
Ezutan mindenki kitölt egy kerdöivet, es közösen megbeszeljük a heti meetingen mi legyen.

Quote (ace07 @ Aug 29 2016 06:49pm)
Es ha megis beleszol?


Mindig mondja magarol milyen hülye meg hogy nem akar beleszolni amihez nem ert, eleg jo nö.

This post was edited by Karan2_Returned on Aug 29 2016 11:58am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 29 2016 11:57am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 29 2016 06:55pm)
Nincs a cegnel se felettes se vezetöseg.

Elsö körben ket ember beszel a jelentkezövel, felmerik hogy nagyjabol megfelel-e a munkara. Ha igen, akkor behivjuk masodik körre, ahol a csapat összes tagja beszelhet vele 20 percet.
Ezutan mindenki kitölt egy kerdöivet, es közösen megbeszeljük a heti meetingen mi legyen.


eleg erdekesen hangzik

nem megy el gecisok ido a burokraciaval, hatekony ez? nem okoz tul sok intrikat?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2016 12:05pm
Quote (jarabekg @ Aug 29 2016 06:57pm)
eleg erdekesen hangzik

nem megy el gecisok ido a burokraciaval, hatekony ez? nem okoz tul sok intrikat?


Egy eve vezette be a ceg, kurva jo szerintem, mindenki csinal amit akar, tehat pont hogy kevesebb a burokracia.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 29 2016 12:11pm
Quote (Karan2_Returned @ 29 Aug 2016 20:05)
Egy eve vezette be a ceg, kurva jo szerintem, mindenki csinal amit akar, tehat pont hogy kevesebb a burokracia.


tehát akkor mondhatjuk, hogy elértetek egy 25%os növekedést?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16162636465172Next
Add Reply New Topic New Poll