d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev161626364655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 14 2013 09:23am
Quote (fahrii @ 14 Mar 2013 17:16)
ja persze, de etetni kell meg elvinni sétáltatni szal nn

ha már itt tartunk ki volt akinek anno megigértem hogy küldök asszony háccsajáról képet? :D csak mert szereztem


nekem.
De bedobhatod ide is szerintem.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2013 09:26am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Mar 2013 16:23)
nekem.
De bedobhatod ide is szerintem.


hát igazából asszonyt nem érdekelné (mondta hogy felőle bármilyen képet postolhatok róla nem érdekli míg nincs rajta a feje), de akkor is elég snassz lenne szerintem :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 14 2013 09:29am
Quote (fahrii @ 14 Mar 2013 17:26)
hát igazából asszonyt nem érdekelné (mondta hogy felőle bármilyen képet postolhatok róla nem érdekli míg nincs rajta a feje), de akkor is elég snassz lenne szerintem :D


sok a szöveg

a pm boxomban is van hely, ha hirtelen ilyen érzékeny lettél.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 14 2013 09:30am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Mar 2013 17:29)
sok a szöveg

a pm boxomban is van hely, ha hirtelen ilyen érzékeny lettél.


amit cp irt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 14 2013 09:31am
Quote (fahrii @ 14 Mar 2013 16:26)
hát igazából asszonyt nem érdekelné (mondta hogy felőle bármilyen képet postolhatok róla nem érdekli míg nincs rajta a feje), de akkor is elég snassz lenne szerintem :D


Johet nekem is plane ha epp oklozos a kep!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 10:15am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 14 2013 04:29pm)
sok a szöveg

a pm boxomban is van hely, ha hirtelen ilyen érzékeny lettél.


ennyi
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2013 10:39am
megyek veszek kajat meg hots-t
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 14 2013 10:42am
Quote (fahrii @ 14 Mar 2013 15:16)
ja persze, de etetni kell meg elvinni sétáltatni szal nn

ha már itt tartunk ki volt akinek anno megigértem hogy küldök asszony háccsajáról képet? :D csak mert szereztem


Nekem biztos h megígérted, feel topicban is mondtad.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2013 11:29am
Quote (Taszilo.^ @ Mar 14 2013 05:39pm)
megyek veszek kajat meg hots-t


van kaja
van hots
gg
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 14 2013 11:30am
Quote (fahrii @ 14 Mar 2013 17:16)
ha már itt tartunk ki volt akinek anno megigértem hogy küldök asszony háccsajáról képet? :D csak mert szereztem


gieb

/e ty :) nemsemmi 8D

This post was edited by hedgehogsword on Mar 14 2013 11:40am
Go Back To Magyar Topic List
Prev161626364655001Next
Closed New Topic New Poll